У Львові пом’янули полеглих під Дебальцевим медиків

17:44 9 лютого 2017 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Національної гвардії України

У Гарнізонному храмі Петра і Павла відбулося поминальне богослужіння за Героями України, які загинули в 2015 році.

Сьогодні, 9 лютого, в Гарнізонному храмі Петра і Павла й Львові пом’янули полеглих резервістів окремої медичної роти імені Пирогова Національної гвардії України – солдатів резерву Дмитра Лагунова, Василя Задорожного й Максима Овчарука, капітана медичної служби Тараса Кончевича й начальника медичного пункту 8-го батальйону 2-ї Галицької бригади Національної гвардії України. Під час поминального богослужіння отець Тарас наголосив, що пам'ять про них назавжди залишиться в наших серцях.

Після поминальної панахиди на кладовищі отець Тарас запевнив родичів загиблих: «Ви завжди можете прийти до нашого храму по допомогу».

9 лютого 2015 року солдати резерву Дмитро Лагунов, Василь Задорожний та Максим Овчарук з Артемівська виїхали по допомогу пораненим в Дебальцеве військовослужбовцям. Медичний БТР, в якому знаходився капітан медичної служби Тарас Кончевич їхав слідом. Біля села Логвинове машина в якій знаходились резервісти підірвалась на фугасі. На жаль, під обстріл потрапив і Тарас Кончевич. 

Заступник командира військової частини 3002 Національної гвардії України по роботі з особовим складом полковник Олександр Задворний зазначив: «Вони загинули, рятуючи життя інших військовослужбовців. Це героїчний вчинок. Наша держава втратила кращих своїх синів. Саме на таких вчинках виховується молоде покоління». 

На Личаківському цвинтарі родичі та службовці поклали квіти та запалили лампадки на могилах загиблих. Про це повідомили сьогодні, 9 лютого, в прес-службі Національної гвардії України

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини