У Львові половина водойм засмічена або у водоростях

13:06 28 травня 2014 р.


Фото: wikimapia.org

У Львові обстежили 15 водних об’єктів. Половина з них заросли водоростями або засмічені.

У Львові провели обстеження водних об’єктів у місцях відпочинку мешканців

Упродовж квітня цього року працівники відділу екологічного нагляду КП «Адміністративно-технічне управління» провели обстеження водних об’єктів у місцях масового відпочинку мешканців, інформує прес-служба ЛМР.

Загалом на предмет дотримання вимог законодавства України було обстежено 15 водних об’єктів, а саме: каскад ставів «Зелене око» у парку «Снопківський», став у Стрийському парку, став у парку «Знесіння», став на вул. Пекарській, 50, став на вул. Вахнянина, 29, каскад ставів у парку «Погулянка», став на вул. Замарстинівській, 270, став на вул. П. Панча, 8, став на вул. Тернопільській, 1а, каскад ставів у парку «Піскові озера», каскад ставів на вул. В. Великого, 4, став на вул. Кульпарківській, 139, став на вул. Стрийська-Наукова, став у парку «Горіховий гай» - вул. В. Великого, 16, а також став на вул. Повітряній, 2.

У підсумку було виявлено 3 випадки часткового заростання водойм, 4 випадки засмічення водного дзеркала, а також відсутність води у одному із ставів. Щодо стану прибережної смуги, то трав’яний покрив на усіх об’єктах є в задовільному стані, натомість виявлено 4 випадки хворих, аварійних або вражених омелою дерев, 3 випадки влаштування звалищ відходів, а на 6 об’єктах зафіксовані сліди від багать, випалювання рослинності. Крім того, на території 7 водних об’єктів виявлені сліди вигулювання собак. Для усунення порушень, оформлено та скеровано балансоутримувачам водних об’єктів 6 вимог щодо засмічення та 8 повідомлень стосовно утримання зелених насаджень з визначеними термінами виконання.

dailylviv.com

До теми

21:05 22 жовтня 2020 р.

Завтра всі ЦНАП Львова працюватимуть до 19.00

Аби усі могли проголосувати на місцевих виборах, завтра, 23 жовтня, Центри надання адміністративних послуг м. Львова працюватимуть до 19.00 год, щоб видати готові паспорти громадян України усім, хто їх замовляв і має забрати.

Рубрика: Ситуації

09:06 22 жовтня 2020 р.

Уряд змінив межі одного з міст Львівщини

Уряд на засіданні схвалив проекти постанов Верховної Ради про зміну і встановлення меж семи населених пунктів. До цього часу межі цих міст були не встановлені та юридично не закріплені.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу