У Львові покарали порушників законів про охорону історичної спадщини | Новини Львова

У Львові покарали порушників законів про охорону історичної спадщини

11:45 4 грудня 2018 р.

  • 0
Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: city-adm.lviv.ua

У вівторок, 4 грудня, на засіданні адміністративної комісії при виконавчому комітеті ЛМР щодо порушення законодавства про охорону історичної спадщини розглянули протоколи щодо незаконних дій на чотирьох об’єктах культурної спадщини Львова, які вчинили фізичні та юридичні особи (заміна дерев’яних вікон і дверей на пластикові, перепланування).

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті ЛМР наклала максимальний штраф у розмірі 1700 гривень на власника нежитлових приміщень, який здійснив добудову тамбура без жодних дозволів у будинку №3 на вулиці Пекарській. Оскільки цей тамбур створює незручності для інших мешканців будинку, голова комісії, Андрій Москаленко, дав доручення скерувати листи в правоохоронні органи та озвучити це питання на загальноміській апаратній нараді, щоб скоординувати роботу усіх служб, для вирішення ситуації.

Максимальним штрафом у розмірі 1700 гривень покарано й власника нежитлових приміщень у будинку №23 на вулиці Грушевського. начальник відділу охорони та використання об’єктів культурної спадщини управління охорони історичного середовища, відповідальний секретар комісії доповів: «Це нежитлове приміщення колишньої аптеки «Під святим Миколаєм». Власник, який очевидно набув право власності на приміщення через купівлю-продаж, зробив перепланування і демонтував усі меблі, які мали історичну цінність. Зараз це приміщення у приватній власності. Відчуження відбулося у 2016 році. Однак функціональна мета – збереження аптеки, залишилася».

Голова комісії дав доручення з’ясувати: хто власник приміщення, чи збережені історичні меблі, та що планується облаштувати в цьому приміщені. Також для зупинки наступного етапу відчуження та недопущення зміни функціонального призначення приміщення залучити до роботи на напрацювати план дій районній адміністрації спільно з відділом комунальної власності, юридичним департаментом та управлінням охорони історичного середовища.

Щодо порушень, вчинених юридичними особами, комісія повторно перенесла розгляд порушення щодо заміни 14 дерев’яних вікон на вулиці Дорошенка, 41 (факультет ЛНУ імені Івана Франка). Відповідно до листа, отриманого від ЛНУ імені Івана Франка, університет просить перенести розгляд справи на 18 грудня та зобов’язується відновити вікна до попереднього стану, відповідно до проектної документації, яку має університет.

Комісія перенесла також розгляд справи про порушення, вчинене на будівлі №35а на вулиці Вітовськог (вілла Бачевського), оскільки тривають перемовини з власником щодо демонтажу незаконної надбудови. Про це повідомили у вівторок, 4 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:03 13 липня 2020 р.

Відновити роботу дошкільних навчальних закладів, - Львівська область

На позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалили рішення частково послабити карантинні обмеження в області.

Рубрика: Ситуації

12:12 13 липня 2020 р.

У Львові готові до відкриття дитсадки

Упродовж минулого тижня фахівці управління освіти Львівської міської ради перевіряли готовність садочків до відкриття. За цей час перевірено 102 садки та 9 освітніх закладів з дошкільним відділенням. Якщо комісія з питань ТЕБ і НС надасть дозвіл на відкриття садочків, то всі ці заклади зможуть безпечно приймати дітей.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу