У Львові планують з’єднати колією ще дві вулиці

17:45 8 січня 2020 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові планують з’єднати вулицю Замарстинівську з вулицею Мазепи.

Про це повідомили в середу, 8 січня, у Львівській міськраді. Як розповів заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий, цього року планують замовити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію вулиці Замарстинівська зі заміною інженерних мереж та прокладання трамвайної колії від вулиці Торф’яної до вулиці Мазепи.

Андрій Білий пояснив: «Якщо подивитися на схему електротранспорту Львова, то видно, що північний район міста – район проспекту Чорновола й вулиць Липинського та Хмельницького – не достатньо покритий електротранспортом. Тому ще минулого року міський голова Львова дав доручення передбачити можливість прокладання трамвайної лінії вулицею Замарстинівська.

Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР  також зазначив: «Відповідно, в проекті реконструкції ділянки вулиці Замарстинівської від вулиці Липинського до вулиці Торф’яна ми передбачили можливість продовження трамвайної колії. Таким чином, при продовженні ремонту вулиці Замарстинівська ми зможемо досить легко прокласти трамвайні колії далі, в напрямку до вулиці Мазепи.

Андрій Білий також запевнив: «І це дасть можливість сполучити мікрорайон вулиці Мазепи з центром швидким трамваєм». У цьому році ми плануємо замовити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію вулиці Замарстинівська із заміною інженерних мереж та прокладанням трамвайної колії від вулиці Торф’яна до вулиці Мазепи».

Як інформував «Щоденний Львів», у ЛМР запевнили, що 16 січня вулиця Замарстинівська буде повністю відкрита для проїзду транспорту.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:30 29 січня 2020 р.

У Львові запланували громадське обговорення ДПТ

29 січня о 18:00 у «Smart»-бібліотеці на вулиці Професора Ковалика (№1) у Львові запланували розпочати громадське слухання проекту детального плану території в районі колишнього кооперативно-садівничого товариства «Тиша» в урочищі Клепарів.

Рубрика: Ситуації