У Львові планують замінити 10 км трубопроводів і збудувати дві котельні

12:08 16 лютого 2016 р.


Фото: dyvys.info

У ЛМР повідомили у вівторок: «Загальний борг теплопостачальних підприємств за газ на 1 січня 2016 року становив 175,4 млн. гривень».

«У цьому році у Львові планують збудувати дві модульні котельні та замінити 10 км трубопроводів», – повідомили сьогодні, 16 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«За інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, цьому році у Львові планують збудувати дві модульні котельні – на вулиці Квітовій, 10 та на вулиці Коновальця, 103а – з ліквідацією двох підвальних котелень на вулиці Коновальця, 99, 103. Також планується реконструювати підвальну котельню на вулиці Левицького, 67.

У планах – зміна схеми теплопостачання споживачів котельні на вулиці Хлібній, 1 та підключення споживачів до мереж ТЕЦ-1 і встановлення 186 загальнобудинкових вузлів обліку теплової енергії на опалення.  Також планується замінити близько 10 кілометрів  попередньо ізольованих трубопроводів та реалізація заходів проекту «Модернізація системи теплопостачання Львова», який фінансується за кошти ЄБРР та Гранту від Партнерства з енергоефективності та навколишнього середовища в Східній Європі. Нагадаємо, в минулому році теплопостачальні підприємства міста замінили 16,4 кілометра теплових мереж, з них 13,7 – попередньо ізольованими трубами.

Також було проведено реконструкцію п’яти котелень на вулиці Городоцькій, 16, Гнатюка, 20/22, Єрошенка, 4, Лемківській, 28, Городоцькій, 225, ліквідовано підвальну котельню на вулиці Князя Романа, 6. Було встановлено 157 загальнобудинкових вузлів обліку теплової енергії на опалення. Зважаючи на незадовільний технічний стан відомчих об’єктів теплозабезпечення КЕВ м. Львова (чотири ЦТП та чотири кілометри зовнішніх теплових мереж) та проблеми з запуском опалення від вказаних об’єктів, їх було передано на баланс ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Також, у 2015 році на баланс ЛМКП «Львівтеплоенерго» було передано 36 котелень закладів освіти, охорони здоров'я, культури та чотири дахові котельні від ЛКП. У департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР зазначили:

«Опалювальний сезон 2015-2016рр. проходить у цілому без зривів і аварійних ситуацій, опалення подається до всіх споживачів з нормативними параметрами відповідно до температури зовнішнього повітря. 

Рівень розрахунків споживачів всіх категорій перед ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ЛКП «Залізничнетеплоенерго» за спожиту у 2015 році теплову енергію становив 108,7% (в тому числі населення – 109,4%). Враховуючи заборгованість за попередні роки, загальний борг споживачів на 1 січня 2016 року становить 80 мільйонів гривень (в тому числі населення – 57,4 млн. гривень).

Рівень розрахунків теплопостачальних підприємств за спожитий природний газ у 2015 році з врахуванням відшкодування різниці у тарифах на теплову енергію в сумі 67,9 млн. гривень становить 100,5%, що дало можливість зменшити борг за рік в сумі 3,7 млн.грн. Загальний борг теплопостачальних підприємств за газ на 1 січня 2016р. становить 175,4 млн. гривень».

До початку опалювального сезону 2015-2016 років було забезпечено повну готовність об’єктів теплозабезпечення – 162 котельні, 169 центральних теплових пунктів, 72 індивідуальних теплових пункти, 567 кілометрів теплових мереж. На виконання заходів з підготовки до опалювального сезону 2015-2016 років було використано коштів на загальну суму 115 919,4 тисячі гривень».

dailylviv.com

До теми

18:40 26 жовтня 2021 р.

У Львові закрили 11 магазинів та ресторанів через недотримання карантину. Назви і адреси

Моніторингові групи продовжують перевіряти заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок, прийнято рішення відзавтра призупинити роботу 11 закладів до усунення порушень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу