У Львові отримують житлову субсидію понад 87 тисяч сімей, – ЛМР

15:58 18 листопада 2015 р.


Фото: brovari.kiev.ua

За призначенням житлової субсидії до відділів управління соціального захисту міськради звернулися понад 89 тисяч мешканців.

«Станом на 17 листопада 2015 року до відділів соціального захисту управління соціального захисту Львівської міської ради за призначенням житлової субсидії вже звернулися понад 89 тисяч мешканців. З них субсидію призначено понад 87 тисяч сімей, у тому числі понад 33 тисячі – сім'ї, які звернулись зі заявами на призначення субсидії вперше», –повідомили сьогодні, 18 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також нагадали:

«1 жовтня 2015 набрала чинності постанова №752 Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2015 року «Про внесення змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», згідно з якою внесені зміни до Порядку призначення житлових субсидій. Мета ухвалення таких змін – скасування низки факторів, які унеможливлювали чи гальмували процес призначення субсидій.

Умови надання субсидій значно спрощені: подається лише два документи – заяви та декларації; скорочена форма заяви та декларації (лише одна сторінка кожна); термін призначення субсидії – 12 місяців; автоматичне призначення субсидії на наступний термін сім’ям, які їх отримують. При оформленні субсидії зняті обмеження щодо майнового стану (окрім витрат, зокрема, на придбання житла, дорого вартісних товарів тощо на суму понад 50 тисяч гривень), щодо наявності у складі домогосподарства осіб працездатного віку, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку як безробітні, щодо здачі в найм житлового приміщення, наявності у володінні членів сім’ї кількох транспортних засобів.

Для отримання детальнішої інформації щодо призначення субсидії, слід звертатись до районних відділів соціального захисту управління соціального захисту Львівської міської ради. Контакти відділів соціального захисту районів міста Львова:

Галицький (вулиця Ліста, 5): телефон: 261-44-50;

Личаківський (вулиця Театральна, 10): телефон: 235-71-62;

Залізничний (вулиця Виговського, 34): телефон: 295-82-28;

Франківський (вулиця Генерала Чупринки, 85): телефон: 237-50-81 ;

Шевченківський (вулиця Липинського, 11): телефон: 252-28-40;

Сихівський (проспект Червоної Калини, 66): телефон: 254-64-80».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу