У Львові організують тренінг для учасників АТО та ООС

13:00 20 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

25-27 листопада в межах проекту «Ветерани: від діалогу до працевлаштування», відбудеться тренінг «Особливості діалогової комунікації при працевлаштуванні, як зберегти повагу до себе та інших».

Про це повідомили в середу, 20 листопада, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що тренінг організують для учасників АТО та ООС зі Львівської та Закарпатської областей.

Під час навчання обговорять актуальні проблеми працевлаштування ветеранів АТО/ООС, питання  труднощів у комунікації  ветеранів з потенційними роботодавцями, а також можливості співпраці ветеранів  в якості  кар'єрних радників з центрами зайнятості. Проект реалізується за фінансової підтримки міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України має за мету створення сприятливих умов для працевлаштування ветеранів АТО (ООС).

Це вже шостий тренінг в межах всеукраїнського проекту, подібні навчання уже відбулись у Дніпрі, Івано-Франківську, Луцьку, Харкові та Одесі. Участь у  семінарі безкоштовна , а деталі можна отримати за телефоном 0955409942 та на сайті «info.familyato@gmail.com».

Як інформував «ЩЛ», у Львові презентували на «Соціальному форумі» послуги ГО.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:45 15 грудня 2019 р.

На Львівщині вчаділи четверо людей

14 грудня у квартирі на першому поверсі триповерхового багатоквартирного будинку №7 на вулиці Васильківського у Львові отруївся чадним газом житель Яворова 1988 року народження.

Рубрика: Ситуації