У Львові очікують сніг і мороз у суботу. Магістральні дороги посиплють реагентами, а підйоми - піскосумішшю

16:34 17 листопада 2023 р.

Фото до новини

Снігоприбиральна техніка Львова - 137 одиниць - готова до роботи у зимовий період.

Про це розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, пише DailyLviv.com.

Цього року для прибирання доріг від снігу буде залучено 137 одиниць техніки – це піскорозкидувачі, тракторці, грейдери, підмітальні машини та ін. Посипатимуть вулиці піскосумішшю, сіллю та реагентами. Їх закупили 18 500 метрів кубічних.

«Синоптики прогнозують, що вже завтра можливий сніг і буде мінусова температура вночі. Відтак наші комунальні підприємства з механізованого прибирання вулично-дорожньої мережі – ШРП, готові до роботи. Вони перейшли на цілодобовий режим роботи, тому працюватимуть і вдень, і чергуватимуть вночі.

Ми провели обстеження всієї техніки. Назагал до прибирання від снігу будемо залучати 137 одиниць. Техніка справна і зауважень до технічного стану немає. Є також розроблений алгоритм дій і розроблені маршрути, згідно з якими має працювати техніка.

Маємо придбано 18 500 метрів кубічних протиожеледних матеріалів. Це і пісок, і сіль, і реагенти.

Відзначу, що цього зимового періоду 53 магістральні дороги будемо посипати реагентами. Це робимо для того, щоб зменшити кількість піску на вулицях, який весною залишається між бордюрами і у дощоприймачах. Однак усі підйоми будемо посипати піскосумішшю, адже це дає краще зчеплення коліс з дорогою. А це безпека для водіїв і транспорту», - розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Нагадаємо, два роки тому у Львові для механізованого прибирання вулично-дорожньої мережі Львова залучали 137 одиниць комунальної техніки та 107 одиниць приватної. Тепер про приватну не згадали.

Крім того, два роки тому лише самої піскосумші використовували майже 20 тисяч кубометрів. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів