У Львові обвалився балкон

11:30 3 лютого 2017 р.

Фото до новини


Фото: zik.ua

На третьому поверсі будинку №35 на вулиці Бандери обірвався елемент консолі.

Голова Франківської районної адміністрації Львова Тарас Гнида повідомив у п’ятницю, 3 лютого: «Сьогодні вранці на третьому поверсі будинку №35 на вулиці Бандери обірвався елемент консолі (відійшла від металевої конструкції). Він упав на перила балкону другого поверху, внаслідок чого стався обвал балкону».

Тарас Гнида також запевнив: «Зараз на місці обвалу працюють аварійні служби. Місце обвалу обгороджено. Постраждалих немає. На 14.00 збираємо комісію за участю представників служби надзвичайних ситуацій, служб охорони історичного середовища. Буде проведено спільне комісійне обстеження щодо визначення подальших робіт з ліквідації аварії, оскільки цей будинок є пам’яткою архітектури».

Про це повідомили сьогодні, 3 лютого, в прес-службі Львівської міськради. Натомість на сторінці громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook» опублікували фото з місця події й написали: «Це так розбирають на Степана Бандери балкон, який впав сьогодні на машину. Прошу зауважити, як обгородили місце, де обвалився балкон, – стоїть дядько з розкритими руками».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини