У Львові обвалилася частина елементів балкона

10:45 7 березня 2019 р.


Фото: facebook.com/groups/varta1.official

У четвер, 7 березня, вранці обвалилася частина елементів індивідуального балкона будинку №34 на вулиці Замарстинівській.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради. Заступник голови Галицької районної адміністрації Роман Гавчак розповів: «Зараз комунальне підприємство, яке обслуговує цей будинок, обгороджує територію, проведе роботи зі зняття усіх елементів, які загрожують падінню, та після обіду спробує обтягти балкон захисною сіткою. Оскільки це індивідуальний балкон, який входить до загальної площі приватизованої квартири, комунальне підприємство підготує звернення власнику квартири, з проханням провести відповідні роботи для забезпечення безпечного стану балкона».

У Львівській міськраді закликають власників приватних квартир, які мають балкони, відповідально ставитися до свого майна і дбати про його стан, адже балкони входять до загальної площі квартир і є приватною власністю мешканців, за яку вони несуть відповідальність.

dailylviv.com

До теми

21:23 1 жовтня 2020 р.

У Львові і чотирьох районах області знову посилили карантин

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 1 жовтня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу