У Львові обстежили парки, сквери й дитячі та спортивні майданчики

17:54 18 листопада 2015 р.


Фото: life.pravda.com.ua

Балансоутримувачі поінформовані про необхідність усунення порушень.

«Комунальне підприємство «Адміністративно-технічне управління» щоквартально здійснює обстеження парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків міста Львова», – повідомили сьогодні, 18 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Упродовж ІІІ кварталу 2015 року було здійснено планове обстеження спортивних та дитячих майданчиків на предмет належного утримання елементів благоустрою та зелених насаджень. У ході обстеження були виявлені незначні порушення, серед яких: відсутність урн для збору ТПВ, лакофарбового покриття ігрових та спортивних споруд, брак піску на дитячих майданчиках, наявність сухостійних дерев.

Балансоутримувачі дитячих та спортивних майданчиків були поінформовані про необхідність усунення даних порушень. Повідомляємо також, що КП «Адміністративно-технічне управління», згідно з визначеними повноваженнями, проводить обстеження стану зелених насаджень на територіях загального користування (сквери, парки, вулиці), з метою виявлення порушень Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених ПКМУ №1045 від 1 серпня 2006 року.

Сьогодні у Львові функціонують 24 парки та 71 сквер. Однією з основних проблем на сьогоднішній день є зараження насаджень омелою, яке у рідкісних випадках становить понад 60%. 

«З метою покращення естетичного вигляду та захисту зелених насаджень, відповідно до законодавства, необхідно активізувати роботи з обрізування гілок із кущами омели, а в разі значного ураження крон та неможливості збереження дерева – вирішувати питання про його видалення», – повідомила начальник відділу екологічного нагляду Леся Угрин».

dailylviv.com

До теми

21:44 17 травня 2021 р.

Щоб продовжити вулицю Вернадського, ЛМР має купити землю в зятя Дубневича

Зять голови Солонківської ОТГ Богдана Дубневича Тарас Колодій став новим власником земельної ділянки площею майже 1,9 га, через яку планується будівництво продовження львівської вулиці Вернадського, що мала б з'єднати Сихів з «Ареною Львів» і вул. Стрийською.

Рубрика: Ситуації

12:32 17 травня 2021 р.

Сьогодні три тролейбусні маршрути у Львові не курсуватимуть з 20.00 і до кінця дня

Сьогодні, 17 травня, у зв’язку з поточним ремонтом асфальтобетонного покриття на вул. Шота Руставелі, тролейбусні маршрути №24, №25 та №31 тимчасово не курсуватимуть з 20.00 год і до кінця дня.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу