У Львові об’єкти спецпризначення пильнують військові

14:50 21 лютого 2014 р.


Фото: varianty.net

Про це повідомив у п’ятницю під час брифінгу міський голова Андрій Садовий.

Дослівно ж він сказав із цього приводу:

«Сьогодні військова частина погодилась надати місту допомогу в разі потреби. Військовослужбовці готові охороняти об’єкти спеціального призначення міста – насосні станції, системи водопостачання міста і спецоб’єкти, важливі для громади.

Я хочу подякувати полковнику Сахону, що він має мужність, готовий допомагати Львову в разі потреби. Також я поважаю позиція Сергія Зюбаненка, дуже важливо, щоб сьогодні міліція була разом з народом, щоб ми були єдині і щоб жоден злочинний наказ Києва не був виконаний. 

Хочу подякувати своєму заступнику, генерал-лейтенанту армії Володимиру Шевчуку за якісну організація муніципальної дружини, яка другий день поспіль активно займається патрулюванням міста спільно з громадськими організаціями, всіма небайдужими людьми, а також тими міліціонерами, які до сьогоднішнього дня погодились працювати. Наше завдання – безпека. Є місто, яке має довіру, ми повинні координувати свою роботу і ми її повинні робити. Кожен має свою ділянку роботи і чітко буде її виконувати. Наша перемога в нашій єдності!».

Про це повідомляє в п’ятницю прес-служба міської ради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу