У Львові – новий порядок в’їзду в центральну пішохідну зону

15:45 3 грудня 2018 р.

У понеділок, 3 грудня, на засіданні виконавчого комітету міської ради затвердили рішення нове положення про порядок в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини Львова, обмеженої проспектом Свободи, площами Міцкевича, Торговою й Данила Галицького та вулицями Підвальною й Валовою.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також уточнили: «З метою організації безпечного перебування дітей у школах міста з 1 січня 2019 року до штатних розписів закладів загальної середньої освіти Львова введено додатково посаду охоронника у кількості 1,5 штатної одиниці на один пост. У міському бюджеті Львова передбачено кошти у сумі 13 мільйонів гривень для оплати праці зазначених працівників».

«Перепустки, видані раніше, є чинними до серпня 2019 року, нові ж перепустки від сьогодні видаватимуть за новими правилами. Дія положення поширюється на всі транспортні засоби, які перетинають межі пішохідної зони, крім двоколісних велосипедів», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

18:40 26 жовтня 2021 р.

У Львові закрили 11 магазинів та ресторанів через недотримання карантину. Назви і адреси

Моніторингові групи продовжують перевіряти заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок, прийнято рішення відзавтра призупинити роботу 11 закладів до усунення порушень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу