У Львові навчалися комбати Національної гвардії

10:00 10 жовтня 2016 р.

Упродовж двох днів командири батальйонів НГУ вдосконалювали свої заняття на заняттях з тактичної, методичної, розвідувальної, психологічної та технічної підготовки та ознайомлювались із новітніми зразками техніки зв’язку.

У Львові відбулися заняття з командирської підготовки з командирами батальйонів з’єднання і військових частин Західного оперативного територіального об’єднання Національної гвардії України. Упродовж двох днів комбати вдосконалювали свої заняття на заняттях з тактичної, методичної, розвідувальної, психологічної та технічної підготовки, ознайомлювались із новітніми зразками техніки зв’язку.

Також офіцери виконали вправи навчальних стрільб з урахуванням вимог, які пред’являються в теперішній час до військовослужбовців  під час бойових дій. На завершення зборів командири батальйонів склали заліки, продемонструвавши при цьому високій рівень особистої підготовки.

Підсумки занять підвів начальник Західного територіального управління – полковник Володимир Гордійчук, який поставив командирам батальйонів основні завдання щодо подальшої повсякденної діяльності підрозділів та наголосив на якісній підготовці особового складу до виконання службово-бойових завдань за призначенням. Про це повідомили в прес-службі Національної гвардії України, де також опублікували фото з з навчань.

dailylviv.com

До теми

19:19 5 грудня 2020 р.

8 львів'янок вирушають на 5 найвищих вулканів Еквадору (відео)

Львів’янки готуються стати першою українською жіночою експедицією на найвищі вулкани Еквадору. Вісім дівчат запланували сходження на 5 вулканів, найвищий з яких Чимборасо – заввишки 6263 метри. Жінки вирушають в експедицію уже цього місяця – 10 грудня.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу