У Львові на «Великдень в гаю» возитимуть трамваї №2 і №7 та маршрутні таксі

17:00 17 квітня 2014 р.


Фото: YouTube

Натомість спеціальний автобус, який мав курсувати від пам’ятника Адаму Міцкевичу до церкви Петра і Павла 20 та 21 квітня, не використовуватимуть.

Зате під час Великодня до Музею народної архітектури та побуту можна буде дістатись трамваями №2 та №7, а також маршрутними таксі. Повідомляючи про це сьогодні, 17 квітня, прес-служба міської ради нагадує, що Шевченківський гай запрошує львівські родини та гостей міста на «Великдень у гаю» в Музеї народної архітектури та побуту, де підготували багато заходів, серед яких є майстер-класи, гаївки, забави та багато інших цікавинок.

Як зазначили організатори «Великодня в гаю», трансфер спеціальним автобусом, який було анонсовано раніше, не буде використовуватись. Однак, до Шевченківського гаю можна зручно дістатись трамваями №2 та №7, а також маршрутними таксі, тому потреби у власних автомобілях не буде. Окрім цього, доїзд громадським транспортом зменшить кількість машин перед входом у Музей, а також збереже екологію довкілля.

dailylviv.com

До теми

20:32 29 листопада 2021 р.

Кожен з нас може бути тим рушієм, який допоможе розірвати ланцюг насильства, - Марта Чумало

У ці дні акція протидії гендерно зумовленому насильству проходить по всьому світі. Основною ідеєю якої є заклик до подолання такого насильства.

Рубрика: Ситуації

17:01 29 листопада 2021 р.

У Львові через голодну тусу блогерів в День памяті голодоморів закрили Будинок вчених

Сьогодні, 29 листопада, міська комісія ТЕБ і НС, зважаючи на випадок порушення низки карантинних норм та обмежень під час заходу, що відбувся 27 листопада, прийняла рішення призупинити господарську діяльність Будинку вчених. Про це повідомив перший заступник міського голови, заступник керівника міської комісії ТЕБ і НС Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу