У Львові миють і дезінфекують дитячі майданчики

14:35 19 березня 2020 р.

У Львівській міськраді запевнили в четвер, 19 березня: «З початку оголошення карантину на території міста проводяться роботи з миттям вулиць, зупинок, під’їздів у будинках, дезінфекція транспорту та сміттєвих контейнерних майданчиків».

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Відсьогодні, на виконання протоколу міської комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території Залізничного району почали проводити миття і дезінфекцію дитячих майданчиків».

Голова Залізничної районної адміністрації Ірина Джурик зазначила: «У зв’язку з карантином на території нашого району продовжуються роботи з миття вулиць, хідників, зупинок громадського транспорту, лавок та урн, під’їздів будинків та ін. А від сьогодні, на виконання рішень протоколу міської комісії ТЕБ і НС почали проводити миття і дезінфекцію дитячих майданчиків. Роботи проводять працівники управляючих компаній».

«Дезінфекцію дитячих майданчиків проводять і в інших районах міста. Львівська міська рада просить мешканців, при можливості, залишатися в дома та дотримуватися усіх заходів запобігання поширення коронавірусної інфекції», – поінформували також у ЛМР.

Як повідомляв «ЩЛ», у Львові – 26 пацієнтів із підозрою на коронавірус.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу