У Львові муніципальні субсидії отримуватимуть передусім сім’ї з невеликими доходами

13:30 28 лютого 2020 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові вдосконалили «Порядок надання пільг з оплати за користування житлом та комунальними послугами окремим категоріям громадян – мешканцям Львова».

Про це повідомили в п’ятницю, 28 лютого, у Львівській міськраді, де також розповіли, що, зокрема, тепер члени сімей учасників Чорнобильської катастрофи, які віднесені до І та ІІ категорій, мають 100% пільгу на оплату житлово-комунальних послуг. А муніципальні субсидії надаватимуть насамперед сім’ям з невеликими доходами. Відповідне рішення прийняли сьогодні під час засідання виконкому.

«Порядок надання пільг з оплати за користування житлом та комунальними послугами окремим категоріям громадян-мешканцям Львова» доповнено ще однією категорією осіб, яким за рахунок коштів міського бюджету надаватиметься додаткова 50% пільга на оплату ЖКП. Це дружини (чоловіки) померлих громадян з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою (віднесених до категорії 1 та категорії 2)», – поінформували також у ЛМР.

Заступниця начальника міського управління соціального захисту Леся Дронь пояснила: «Зміни спричинені тим, що у минулому році внесено зміни до комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян міста Львова, згідно з яким запроваджено додаткові соціальні виплати на додаткову пільгу членам сімей учасників Чорнобильської катастрофи. Тобто з 1 січня члени сімей Чорнобильської катастрофи матимуть право на 100% пільгу: 50% з державного бюджету, і 50% за рахунок коштів з місцевого бюджету».

Як інформував «ЩЛ», виконавчий комітет міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань учасникам антитерористичної операції/операції об’єднаних сил зі Львова.

dailylviv.com

До теми

10:09 2 грудня 2020 р.

На площі Ринок торгували "лівими" трамвайними квитками

На зупинці «Старий Ринок» працівники відділу контролю ЛКП «Львівелектротранс» виявили незаконний продаж квитків на проїзд у львівському електротранспорті. Як повідомили у відділі контролю, вилучено 71 квиток.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу