У Львові муніципальні субсидії отримуватимуть передусім сім’ї з невеликими доходами

13:30 28 лютого 2020 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові вдосконалили «Порядок надання пільг з оплати за користування житлом та комунальними послугами окремим категоріям громадян – мешканцям Львова».

Про це повідомили в п’ятницю, 28 лютого, у Львівській міськраді, де також розповіли, що, зокрема, тепер члени сімей учасників Чорнобильської катастрофи, які віднесені до І та ІІ категорій, мають 100% пільгу на оплату житлово-комунальних послуг. А муніципальні субсидії надаватимуть насамперед сім’ям з невеликими доходами. Відповідне рішення прийняли сьогодні під час засідання виконкому.

«Порядок надання пільг з оплати за користування житлом та комунальними послугами окремим категоріям громадян-мешканцям Львова» доповнено ще однією категорією осіб, яким за рахунок коштів міського бюджету надаватиметься додаткова 50% пільга на оплату ЖКП. Це дружини (чоловіки) померлих громадян з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою (віднесених до категорії 1 та категорії 2)», – поінформували також у ЛМР.

Заступниця начальника міського управління соціального захисту Леся Дронь пояснила: «Зміни спричинені тим, що у минулому році внесено зміни до комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян міста Львова, згідно з яким запроваджено додаткові соціальні виплати на додаткову пільгу членам сімей учасників Чорнобильської катастрофи. Тобто з 1 січня члени сімей Чорнобильської катастрофи матимуть право на 100% пільгу: 50% з державного бюджету, і 50% за рахунок коштів з місцевого бюджету».

Як інформував «ЩЛ», виконавчий комітет міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань учасникам антитерористичної операції/операції об’єднаних сил зі Львова.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини