70 учасників війни на сході України зі Львова отримають по сто тисяч гривень

11:50 28 лютого 2020 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: facebook.comato.news

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань учасникам антитерористичної операції/операції об’єднаних сил зі Львова.

Про це повідомили в п’ятницю, 28 лютого, у Львівській міськраді, де також розповіли, що цього разу допомогу в розмірі 100 тисяч гривень отримають 70 учасників бойових дій на сході України.

Заступниця начальника міського управління соціпльного захисту Леся Дронь зазначила: «Загалом, з часу дії програми – тобто з 2016 року, уже 3170 учасників АТО/ООС мають таку допомогу на загальну суму 317 мільйонів гривень. Програма діятиме до 2020 року, і на її фінансування передбачено 600 млн грн. Фактично, вже майже 50% зареєстрованих учасників бойових дій цю допомогу отримали».

У міськраді також оприлюднили перелік учасників бойових дій на сході України, які отримають по сто тисяч гривень

Як інформував «Щоденний Львів», 13 грудня виконавчий комітет міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги 105 учасникам бойових дій на сході України.

dailylviv.com

До теми

13:36 2 грудня 2020 р.

Львів святкуватиме Різдво у новому форматі

Цьогоріч Різдво у Львові буде відбуватись в адаптованому до карантинних норм форматі. Як зазначив під час брифінгу заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, місто відмовиться від проведення великих заходів, проте новорічну ялинку, шопку та Дідух буде встановлено.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу