У Львові магазини, аптеки, банки, АЗС мають відвідувати за протоколом

20:56 16 березня 2020 р.

Рішенням міської комісії з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення у Львові на час карантину дозволено діяльність продуктових магазинів, супермаркетів та аптек з обмеженою кількістю людей, яка може одночасно перебувати у приміщенні. А також спеціалізованих магазинів дитячого харчування.

Інформація про це є на сайті ЛМР.

На сайті також розміщено протокол дотримання дистанції між людьми у продуктових магазинах, аптеках, кол-центрах, центрах отримання он-лайн замовлень, АЗС, СТО, банках, поштах та магазинах ритуальних послуг з метою попередження розповсюдження коронавірусу COVID-19.

 1. Відвідування продуктових магазинів, аптек, колцентрів, центрів отримання он-лайн замовлень, автозаправних станцій, станцій технічного обслуговування, банківських установ, поштових установ та магазинів ритуальних послуг (надалі - Заклади) повинно відбуватися виключно у разі нагальної потреби.

 2. З метою зменшення навантаження на Заклади, а також для зменшення кількості контактів із людьми, необхідно заздалегідь підготувати розрахунок усіх потреб (наприклад, перелік закупівлі продуктів чи лікарських засобів).

 3. За можливості рекомендуємо усім відвідувачам Закладів одягнути респіраторні маски.

 4. Перед входом до Закладів необхідно продезінфікувати антисептиком руки.

 5. Керівники Закладів в обов’язковому порядку повинні розрахувати максимально допустиму кількість одночасного перебування людей у торговому залі та розмістити відповідне оголошення на вході. Безпечна відстань між покупцями має становити три метри. Калькулятор максимально допустимої кількості одночасного перебування людей у торговому залі доступний за посиланням у документі Google Sheets: http://bit.ly/CALCLviv

 6. Клієнтам заборонено заходити до Закладів, якщо у них вже перебуває максимально допустима кількість відвідувачів. У такому разі клієнти повинні зачекати біля входу на відстані три метри один від одного.

 7. Керівникам Закладів:

  1. Розрахувати в обов’язковому порядку максимально допустиму кількість одночасного перебування людей у торговому залі та розмістити відповідне оголошення на вході. Безпечна відстань між покупцями має становити три метри. Калькулятор максимально допустимої кількості одночасного перебування людей у торговому залі доступний за посиланням у документі Google Sheets: http://bit.ly/CALCLviv

  2. Призначити відповідальних працівників, які будуть здійснювати контроль за допустимою кількістю відвідувачів у приміщенні. 

  3. Здійснювати регулярне провітрювання та дезінфекцію приміщень.

  4. Встановити станції гігієни рук та забезпечити можливість миття рук у туалетах.

  5. Зобов'язати персонал Закладів знаходитися у респіраторних масках та дотримуватися правил їх користування, а також дотримуватися правил особистої гігієни. 
 dailylviv.com

До теми

20:17 18 вересня 2020 р.

Боротися проти жертовних вогнів закликали у Львові священників, учителів і сільських старостів

Масштабні катастрофічні пожежі на десятки гектарів у більшості випадків починаються із приватних обійсть. І хоча експерти Державної служби з надзвичайних ситуацій швидко і точно визначають, де саме виникло загоряння, притягти до відповідальності вдається далеко не кожного палія.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу