У львівському АТП №1 лише «провели роз’яснювальну розмову» з водієм, який прогнав учня

11:30 25 січня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: vynnyky-visnyk.com.ua

Діти шкільного віку мають право пільгового проїду в громадському транспорті Львова тільки за умови пред’явлення учнівського квитка, який засвідчує статус школяра.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «У травні минулого року на сесії Львівської міської ради було прийнято ухвалу «Про внесення змін до ухвали міської ради №3289 «Про встановлення пільгової вартості проїзду для дітей (учнів) шкільного віку» від 19 квітня 2018 року. Відповідно до норм цієї ухвали, діти шкільного віку мають право на безкоштовний проїзд у час навчального року, за умови пред’явлення учнівського квитка або іншого документа, який посвідчує статус школяра.

Виконувач обов'язків начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика зазначив: «Нещодавно стався інцидент між водієм і хлопцем в автобусному маршруті №3а. Зі слів водія, хлопець пред’явив посвідчення не учня школи, тому водій попросив оплатити за проїзд. АТП №1 провело роз’яснювальну розмову з водієм».

dailylviv.com

До теми

19:39 22 жовтня 2021 р.

Завтра мешканці Львова підуть в поліцію зі скаргою на догхантерку

Жителі мікрорайону Сихів у Львові звинувачують місцеву жінку в отруєнні безпритульних тварин, білок та господарських тварин. Люди стверджують на камеру, що їхня сусідка розкидає отруєне м’ясо в лісопарку на Сихові та біля будинків.

Рубрика: Ситуації

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу