У Львові ліквідували витоки води на двох вулицях

10:24 7 лютого 2016 р.

Витік води на вулиці Сихівській

Витік води на вулиці Сихівській
Фото: зі сторінки громадської ініціативи «Варта 1» в інтернет-мережі «ВКонтакте»

У департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА запевнили в неділю: «Водопостачання абонентів відновлено в повному обсязі».

«6 лютого о 10:00 було виявлено витік з водопроводу в районі вулиць Пасічної й Пирогівки в Сихівському районі Львова. Працівниками ПАТ «Львівводоканал» тимчасово було припинено централізоване водопостачання частині абонентів вулиці Пасічна. О 20:00 аварійною бригадою ПАТ «Львівводоканал» у складі чотирьох осіб та трьох одиниць техніки пошкодження ліквідовано (заварено шов на трубі, який розійшовся), водопостачання абонентів відновленов повному обсязі», – повідомили сьогодні, 7 лютого, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«6 лютого о 10:25 було виявлено виток води з водопроводу на вулиці Зелена (в районі «Парк Снопківський»). Працівниками ПАТ «Львівводоканал» тимчасово, впродовж 1,55 години, було припинено централізоване водопостачання частині абонентів (близько 7,5 тисячі жителів) на вулицях Керченській, Зелена, Дунайській, Дністерській, Білоцерківській, Липова Алея, Меблярській. О 12:20 аварійною бригадою ПАТ «Львівводоканал» у складі п’ятьох осіб та трьох одиниць техніки пошкодження ліквідовано (заварено місце прориву труби), водопостачання абонентіввідновлено в повному обсязі».

dailylviv.com

До теми

14:59 26 жовтня 2021 р.

У Любліні студент з України випав з вікна гуртожитку

Прокуратура з’ясовує обставини моторошного інциденту, який стався у гуртожитку на вул. Надбистрицької у Любліні. 22-річний студент випав з вікна. Є багато ознак того, що молодий чоловік покінчив життя самогубством.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу