У Львові й Сокалі вчаділи діти

10:10 19 лютого 2020 р.


Фото: ty.mk.ua

18 лютого о 19:55 у квартирі в будинку №14 на вулиці Лукіяновича у Львові отруїлася чадним газом її мешканка 2012 року народження.

Про це повідомили в середу, 19 лютого, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації, де також розповіли, що отруєну чадним газом поклали в стані легкого ступеня важкості (9% карбоксигемоглобіну) у Львівську міську дитячу клінічну лікарню. Квартира в будинку №14 на вулиці Лукіяновича обладнана плитою ПГ-4 та двофункційним газовим котлом.

А 18 лютого о 21:45 у квартирі в будинку №151 на вулиці Шептицького у Сокалі отруїлися чадним газом троє її мешканців 2004, 2005та 2006 року народження, яких у стані середнього ступеня важкості поклали в Сокальську центральну районну лікарню.
Квартира в будинку №151 на вулиці Шептицького у Сокалі теж обладнана плитою ПГ-4 та двофункційним газовим котлом.

Натомість 18 лютого о 22:50 у квартирі в будинку №56 на вулиці Кондукторській у Львові отруїлися чадним газом троє її мешканців, яких у стані середнього ступеня важкості поклали у львівську обласну клінічну лікарню. Квартира в будинку №56 на вулиці Кондукторській обладнана плитою ПГ-4, газовою колонкою та двома кахельними пічками.

Як інформував «Щоденний Львів», міська рада закликає дотримуватись правил безпеки користування газовим та пічним опаленням.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу