У Львові й Дрогобичі досі не придбали для сімей полеглих Героїв жодної квартири, – ЛОДА

17:00 20 листопада 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

Начальник управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів облдержадміністрації Володимир Лаврін повідомив у п’ятницю про те, як чиновники виконують свої обіцянки.

«У дев'яти громадах Львівської області придбали квартири для сімей, родичі яких загинули в АТО», – повідомили сьогодні, 20 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«У Старосамбірському районі придбано квартири для чотирьох сімей, родичі яких загинули під час проведення антитерористичної операції на сході України. Окрім того, у Сокальському районі закупили два житла, а в Городоцькому, Самбірському районах та місті Трускавці по одному.

Про це повідомив начальник управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів ЛОДА Володимир Лаврін, який також зазначив: «В одинадцяти громадах Львівської області вже підібрано квартири і зараз триває процес погодження з сім'ями загиблих військовослужбовців або готуються документи для закупівлі житла.Натомість у місті Львові та Дрогобичі й досі не закуплено для сімей загиблих Героїв жодної квартири».

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів спрямував кошти на закупівлю 61 квартири сім'ям, родичі яких загинули під час проведення антитерористичної операції. Загальна сума видатків становить 26 734 465,5 гривень, які розподілені між бюджетами районів та міст Львівщини».

dailylviv.com

До теми

14:44 16 травня 2021 р.

У Білорусі треба буде заплатити за перетин кордону з Україною

З 1 червня місцевий збір за перетин транспортними засобами кордону при виїзді з Білорусі запровадять Гомельська і Гродненська області. Це рішення пояснюють боротьбою з коронавіурсом.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу