У Львові евакуювали з торгово-розважального центру близько 12000 людей

09:15 29 квітня 2018 р.


Фото: facebook.com/igor.zinkevych

28 квітня о 18:40 черговий Головного управління поліції у Львівській області отримав анонімне повідомлення про закладення вибухового пристрою в торгово-розважальному центрі «Вікторія Гарденс» на вулиці Кульпарківській, 226, у Львові.

Про це повідомили сьогодні, 29 квітня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось. На місці події працювали відповідні підрозділи та служби міста Львова згідно з «Планом дій…».
«На час обстеження з торгово-розважального центру було виведено близько 12000 відвідувачів та працівників.  Спеціалістами вибухово-технічного управління ГУ НП у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень торгово-розважального центру та прилеглої території. О 21:00 гпошукові роботи завершено – вибухового пристрою не виявлено».

dailylviv.com

До теми

18:40 26 жовтня 2021 р.

У Львові закрили 11 магазинів та ресторанів через недотримання карантину. Назви і адреси

Моніторингові групи продовжують перевіряти заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок, прийнято рішення відзавтра призупинити роботу 11 закладів до усунення порушень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу