У Львові до управлінь соціального захисту звернулися 1918 учасників війни й членів їх сімей

17:55 11 березня 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

У прес-службі ЛМР повідомили також у середу «Щоденному Львову», що одноразову матеріальну допомогу надано в нашому місті 67 учасникам війни й 22 членам сімей фронтовиків.

«Більше 1,9 тисячі львів’ян вже звернулось за соціальними гарантіями в рамках Комплексної програми підтримки учасників АТО та членів їхніх сімей», – повідомили сьогодні, 11 березня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, конкретизуючи при цьому:

«У рамках затвердженої 31 липня 2014 року Львівською міською радою Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей – мешканців м. Львова (ухвала № 3700 від 31.07.14 р.), до управління соціального захисту Львівської міської ради звернулось вже 1797 львівських сімей за отриманням соціальних гарантій від міста:

І. 1715 (з них 221 у 2015 році) сімей звернулось за звільненням учасників АТО, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих під час участі в АТО від сплати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, незалежно від форми  власності житлового фонду (квартирної плати);

ІІ. 203 (з них 40 у 2015 році) заявники звернулись за одноразовою матеріальною допомогою постраждалим учасникам АТО.

ІІІ. Крім цього, відповідно до Положення про надання одноразової матеріальної допомоги для мешканців м. Львова, затвердженого  рішенням від 30.03.2007 №162: 

А) надано одноразову матеріальну допомогу 67 учасникам АТО на загальну суму 66,2 тисячі грн.;

Б) надано одноразову матеріальну допомогу 22 членам сімей учасників АТО на загальну суму 24 тисяч грн.

Виконувач обов’язків начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин розповів також:

«У 2015 році Львівська міська рада продовжує дію Комплексної програми підтримки учасників АТО та членів їхніх сімей. Ця програма забезпечує такі соціальні гарантії, як звільнення від оплати за утримання будинків та прибудинкових територій, а також матеріальна допомога постраждалим учасникам антитерористичної операції. 

Станом на сьогодні, до нас вже звернулося близько 1800 львівських сімей учасників АТО для забезпечення пільг та допомог, з них 1715 звернулось за пільгою з утримання будинків та прибудинкових територій і 203 людини – за матеріальною допомогою постраждалим учасникам антитерористичної операції. Слід зазначити, що 260 людей звернулось вже у 2015 році.

У випадку відшкодування за утримання будинків і прибудинкових територій – це 100-відсоткове відшкодування, незалежно від суми квартплати. У випадку матеріальних допомог, є створена комісія, куди входять представники декількох профільних управлінь, представники депутатських комісій.

На комісіях враховуються чинники до суми матеріальної допомоги. За весь час не було матеріальної допомоги, нижчої 5 тисяч грн.

Суми залежать від стану поранення громадянина, від його матеріально-побутових умов проживання, від кількості дітей у сім’ї. Особливо звертаємо увагу, якщо є маленькі діти. Найбільша сума, яку ми давали – 25 тис. грн. 

Додатково кожна людина може звернутися за матеріальною допомогою як мешканець м. Львова, поза рамками Комплексної програми підтримки учасників АТО. Учасники, які звертаються, не обов’язково є постраждалими, просто мають складні матеріальні умови проживання. На комісії це також розглядається.

На цей рік ми закладали 2 млн. 800 тисяч грн. на відшкодування за квартирну плату і 2 млн. грн. на матеріальну допомогу постраждалим учасникам АТО. За минулий рік на звільнення від квартплати було відшкодовано більше 600 тисяч грн., а матеріальна допомога постраждалим учасникам АТО, яку ми виплатили, була приблизно 1 млн. 200 тисяч грн.

Місто обрало саме постраждалих учасників АТО, тому що сім’ям загиблих виплачується з інших бюджетів. А ця категорія була соціально незахищена».

Для отримання детальної інформації слід звертатись до районних відділів управління соціального захисту Львівської міської ради.

Контакти відділів соціального захисту районів міста Львова:

Галицький (вул. Ф. Ліста, 5): тел.: 261-44-50;

Личаківський (вул. Театральна, 10): тел.: 235-71-62;

Залізничний (вул. І. Виговського, 34): тел.: 295-82-28;

Франківський (вул. Генерала Т. Чупринки, 85): тел.: 237-50-81 ;

Шевченківський (вул. В. Липинського, 11): тел.: 252-28-40;

Сихівський (просп. Червоної Калини, 66): тел.: 254-64-80.

Прийом громадян у «Єдиних приймальнях» районних відділів соціального захисту проводиться: понеділок – з 13.00 до 19.00; з вівторка по четвер – з 8.00 до 19.00; в п’ятницю – з 9.00 до 14.00.

Записатись на прийом в «Єдину приймальню» в режимі «он-лайн» чи отримати більше інформації про різні види допомог можна на сайті «Львів соціальний»: http://www.social.lviv.ua».

dailylviv.com

До теми

19:21 20 травня 2022 р.

Загроза обстрілів з Білорусі

У Генштабі повідомили про загрозу ракетно-бомбових ударів і артилерійського обстрілу з території Білорусі.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу