У Львові діятиме на час холодів пункт денного обігріву бездомних

20:40 17 листопада 2015 р.


Фото: vk.com/wall-25140816_1633

Переночувати, отримати теплий чай та їжу можна буде в Центрі обліку та нічного перебування бездомних на вулиці Кирилівській.

«У зв’язку із наближенням зими актуальним постає питання забезпечення якісними соціальними послугами львівських безхатченків. Вже кілька років у Львові функціонує Центр обліку та нічного перебування бездомних, який є бюджетною установою управління соціального захисту Львівської міської ради. Наразі в приміщенні Центру планують розмістити ще й Пункт денного обігріву бездомних», – повідомили сьогодні, 17 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Окрім цього, ще один пункт обігріву буде розміщено в центральні частині міста у приміщенні ЛКП «Княже місто» на вулиці Тихій (№5). Людина, яка не має де жити, може прийти в Центр обліку та нічного перебування бездомних на вулиці Кирилівській (№3а) переночувати, отримати теплий чай та їжу.

Зазвичай бездомні не залишаються у Центрі обліку на день. Враховуючи це, працівники центру вживають заходів, щоб забезпечити можливість перебування в теплі безхатченків також впродовж дня.

Виконувач обов’язків начальника управління соціального захисту Ігор Кобрин наголосив: «Пункт денного обігріву бездомних городян буде розміщено в приміщенні Центру обліку і нічного перебування бездомних на вул. Кирилівській, 3а, ІІ поверх, і з настанням холодів безхатченки зможуть безперешкодно тут погрітись. Окрім обігріву вони матимуть можливість попити чай, а також проконсультуватись з соцпрацівником Центру. В приміщенні Центру є можливість розмістити 55 безхатченків. Окрім цього ще один пункт, де можна погрітись у холоди, буде розташовано в центральній частині міста – в приміщені ЛКП «Княже місто», що на вулиці Тихій, 5». 

Нагадаємо, Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян надає різні види соціальних послуг громадянам, які опинились на «вулиці», зокрема: веде первинний облік бездомних громадян, видає посвідчення про взяття на облік і тимчасову прописку, сприяє реєстрації переважного місцезнаходження, здійснює соціальне патрулювання, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, сприяє у відновленні документів, майнових і житлових прав. Контакти Центру обліку та нічного перебування бездомних: вулиця Кирилівська, 3а, телефони: 2331479, 2331049».

dailylviv.com

До теми

14:44 16 травня 2021 р.

У Білорусі треба буде заплатити за перетин кордону з Україною

З 1 червня місцевий збір за перетин транспортними засобами кордону при виїзді з Білорусі запровадять Гомельська і Гродненська області. Це рішення пояснюють боротьбою з коронавіурсом.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу