У Львові – чотири пункти обігріву

11:45 6 лютого 2018 р.

Центр обліку і нічного перебування бездомних громадян на вулиці Кирилівській, 3а

Центр обліку і нічного перебування бездомних громадян на вулиці Кирилівській, 3а
Фото: niceplace.com.ua

У міськраді запевнили: «Відсьогодні на період значного зниження температури повітря (від мінус 10) працюватимуть пункти обігріву на вулицях Личаківській, 56, Сербській, 15 та Городоцькій, 163а».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 6 лютого: «В приміщенні Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб на вулиці Кирилівській, 3а, щоденно, без вихідних, продовжує роботу пункт обігріву, який забезпечений гарячими напоями, харчуванням швидкого приготування, за необхідності видається одяг. Також відсьогодні на період значного зниження температури повітря (від мінус 10) працюватимуть пункти обігріву на вулицях Личаківській, 56, Сербській, 15 та Городоцькій, 163а».

У міськраді також запевнили: «За період 4-5 лютого послугами відділення нічного перебування Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб на вулиці Кирилівській, 3а, скористалися 39 людей. Ще четверо людей скористалися послугами пункту обігріву».

У ЛМР також поінформували:  «Як і в минулі роки, під час зниження температури до мінус 10 градусів, відкрито додаткові пункти обігріву у нашому місті. Зокрема, спільно з благодійною організацією «Регіональний центр соціальної адаптації», організовано роботу пункту обігріву у приміщенні цієї благодійної організації на вулиці Личаківській, 56. Він працює зі 6 лютого на час значного пониження температури повітря, в робочі дні, з 9.00 до 18.00. Пункт обігріву забезпечений гарячими напоями та харчуванням швидкого приготування».

«Також зі 6 лютого, на період значного пониження температури повітря (від мінус 10), у Галицькому районі міста Львова на території ЛКП «Старий Львів» на вулиці Сербській 15, в робочі дні, з 8.00 до 17.00, під керівництвом Галицької районної адміністрації, організовано роботу пункту обігріву. Цей пункт обігріву може розмістити до 25 осіб», – повідомили також у міськраді.
«Додатково зі 6 лютого, на період значного пониження температури повітря (від мінус10), організовано роботу пункту обігріву в приміщенні Комунального закладу соціального захисту «Соціальний готель» на вулиці Городоцькій, 163а. Цнй пункт обігріву забезпечений гарячими напоями та харчуванням швидкого приготування», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу