У Львові чоловік і двоє дітей отруїлись чадним газом

09:54 12 лютого 2024 р.

Фото до новини

Вчора, 11 лютого, у квартирі на вулиці Шептицьких (Галицький район) трапилось отруєння чадним газом.

Про це повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони Львівської міської ради, пише DailyLviv.com.

Зокрема, постраждали 1-річна дівчинка та 10-річний хлопець, а також 31-річний чоловік. Їх у стані середньої важкості медики госпіталізували.

Загалом від початку 2024 року по місту зафіксували 6 випадків отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждали 18 людей, з них 6 – діти. Причинами цих отруєнь стало недотримання правил користування газовими приладами у побуті, порушення тяги через герметичні вікна та електровитяжки.

Читайте також:  У Підбірцях сім'я отруїлась чадним газом

Фахівці вкотре наголошують, що основною вимогою для уникнення біди є приплив свіжого повітря у приміщення, де є прилади опалення – через вікно, двері та вентиляційний канал, який має бути постійно прочищений, і в якому має бути відповідна тяга, щоб відпрацьовані гази виходили в атмосферу. Там, де встановлені прилади з димовідводом продуктів згоряння в комин – тобто газові коти чи колонки, цей комин також має бути чистим. У жодному разі в таких приміщеннях не може бути електричних вентиляторів. Якщо одне з цих правил недотримане, то у приміщенні починає утворюватися чадний газ.

Читайте також: На дзвінки не відповідала: у Львові загинула 31-річна лікарка-дерматокосметологиня

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Газ вибухонебезпечний, і найменше порушення правил може призвести до трагедії – вибуху, пожежі, руйнування та отруєння. Під час усіх нещасних випадків, пов'язаних із використанням газу (вибух, пожежа, отруєння), слід зателефонувати в одну з міських служб: швидку допомогу – 103, пожежну – 101, газову – 104, поліцію – 102. Будь-яка з цих служб повідомить решту, і вони прибудуть на місце події.

Нагадаємо, на Львівщині сталась страшна трагедія – внаслідок отруєння чадним газом в приватному будинку загинули 5 осіб. Ще двох дітей з родини госпіталізовані у важкому стані.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів