У Львові чекають погодження ЄБРР для ремонту колектора

12:45 7 вересня 2015 р.


Фото: alex-shutyuk.livejournal.com

Директор «Львівавтодору» Олег Береза запевнив, що роботи на ділянці від Сихівського моста до ринку «Санта-Барбара» виконано на 92%.

Як розповів Олег Береза, директор ЛКП «Львівавтодор», роботи на ділянці від Сихівського моста до ринку «Санта-Барбара» виконано на 92%. Натомість н інших ділянках готовність робіт перевищує 85%. Олег Береза розповів також:

«Ми виконали 92% від запланованих робіт на відрізку від Сихівського моста і до ринку «Санта-Барбара». Кільце для повороту трамваю за ринком вже готове на 85%. Залишається 200 метрів дороги, на яких нічого не зроблено, бо там стоїть ринок.

Складніша ситуація із вулицею Стуса. Ми чекаємо погодження ЄБРР для ремонту колектора закритим способом. Від цього колектора і до парку «Залізні води» ми вже виконали 25% робіт, а відрізок дороги від парку і до вулиці Свенціцького, де закінчувались рейси, готовий на 85%.

План робіт передбачає вісім місяців для виконання проекту. Роботи ми розпочали у червні. Зараз для нас основне завдання – це якомога швидше відремонтувати підземний колектор на Стуса і відкрити вулицю для проїзду».

Це повідомлення передали сьогодні, 7 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу