У Львові буде ще один осередок людей з інвалідністю

19:54 19 квітня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Депутати Львівської міської ради затвердили під час сесії ЛМР ухвалу «Про надання Комунальній реабілітаційній установі змішаного типу «Львівський міський центр реабілітації «Джерело» в оренду нежитлових приміщень на вулиці Володимира Великого, 40».

Про це повідомили сьогодні, 19 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також пояснили: «Комунальній реабілітаційній установі змішаного типу «Львівський міський центр реабілітації «Джерело» надано в оренду нежитлові приміщення першого поверху, загальною площею 205,3 квадратного метра на вулиці Володимира Великого, 40, терміном 2 роки 364 дні для статутної діяльності».

Начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин запевнив: «Нашою амбітною метою є відкриття осередків денного перебування для осіб з інвалідністю в кожному районі нашого міста, щоб соціальні послуги для них стали доступними за місцем проживання. Такі центри розраховані на тих, які живуть в цих районах, і це велика допомога для батьків. А взагалі амбітною метою є відкриття таких осередків в кожному районі нашого міста. Спільно з «Джерелом» таких осередків ми в місті відкрили вже два, і до кінця цього року відкриємо ще один. В наступному році плануємо відкрити ще два таких осередки».

Зокрема, перший такий осередок було відкрито торік на вулиці Дністерській, 12. В цьому році осередок відкрили на вулиці Кирилівській, 3а. до кінця року планують відкрити на вулиці Роксоляни, 23. У 2019 році заплановане відкриття ще двох осередків – на вулицях Хмельницького, 195 та Володимира Великого, 40», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

10:08 16 жовтня 2021 р.

Біля ресторану Відень один автомобіль збив пішохода, інший на нього наїхав

15 жовтня в селі Зимна Вода, неподалік ресторану «Відень», автомобіля марки «Dacia Logan» здійснив наїзд на невстановленого чоловіка, який перебігав дорогу поза межами пішохідного переходу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу