У Львові – 69 місць для паркування автомобілів людей з інвалідністю

17:45 4 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: portal.lviv.ua

У Львівській міській раді відбулося в четвер, 4 січня, засідання комітету з доступності міського середовища для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення.

Про це повідомили сьогодні, 4 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Під час засідання комітету з доступності міського середовища для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення заслухали інформацію про зміни до закону, які дозволяють захистити право осіб з інвалідністю або водіїв, які їх перевозять, на паркування на спеціально обладнаних місцях, управління транспорту ЛМР та ЛКП «Львівавтодор» доповіли про облаштовані місця у Львові для паркування транспортних засобів осіб з інвалідністю, а поліція прозвітувала про свою роботу в цьому напрямку. Відтак, учасники комітету обговорили подальший план роботи на 2018 рік».

Радник міського голови Львова Ярослав Грибальський зазначив під час засідання: «Внесені до закону зміни посилюють відповідальність за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю».

А директор «Львівавтодору» Роман Познанський розповів: «У Львові облаштовано 69 місць для паркування транспортних засобів осіб з інвалідністю – тобто 10% від загальної кількості паркомісць, як це передбачає закон. Спеціально обладнані майданчики є на вулиці Валовій – вісім місць; «Вернісажі» – сім; на перехресті вулиць Стрийської й Володимира Великого – 10. Загалом є 25 місць».

Роман Познанський також запевнив: «Є відведені майданчики на вулиці Коперника – два місця; на вулиці Словацького – три; на площі Міцкевича – три; на вулиці Костюшка – два; на вулиці Чайковського – 4; на площі Маланюка – два; на вулиці Гнатюка – два; на проспекті Шевченка – вісім; на вулиці Князя Романа – два; на вулиці Січових Стрільців – два; на вулиці Волошина – одне; на вулиці Григоровича – одне; на вулиці Герцена – два; на вулиці Фредра – одне; на вулиці Ковжуна – два; на вулиці Гавришкевича – два; на вулиці Наливайка – одне; на вулиці Городоцькій (№83) – чотири. Усього є 44 місця.

Директор «Львівавтодору» також ровідомив: «Тому загалом маємо 69 місць для паркування транспортних засобів осіб із інвалідністю, і всі вони відповідно ознаковані. Плата за паркування не стягується. Наші інженери фіксують інформацію про неправомірні паркування на таких місцях, і передають її  до патрульної поліції».

Натомість керівник управління транспорту ЛМР Олег Партика поінформував: «Загалом у Львові облаштовано 302 паркомісця для осіб з інвалідністю, з них 68 паркомісця – у центральній частині Львова. У Львові є 155 майданчиків для паркування, і маємо обладнано 302 місця для осіб з інвалідністю. Це передбачено у договорах з операторами паркування, місця безкоштовні. Ми здійснюємо періодичні перевірки цих зон, якщо є порушення – даємо припис, і їх усувають».

У міськраді також повідомили: «Як розповіли працівники патрульної поліції, впродовж жовтня-грудня 2017 року у Львові було евакуйовано 135 автомобілів, які були припарковані на місцях, призначених для осіб з інвалідністю, а також було винесено 600 постанов на порушників. За пропозицією Ярослава Грибальського, мерія звернеться з відповідними листами до власників платних парковок, щоб забезпечити належне паркування осіб з інвалідністю».

Під час засідання комітету заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак наголосив: «У Львові прийняли програму ремонту ліфтів. І тут роботи не на один рік. Ремонт і відновлення ліфтів є дорогим, тому основними пріоритетом будуть ліфти в тих будинках, в яких живуть люди з інвалідністю».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини