У львівський автобусний маршрут №5А внесено зміни

16:39 17 квітня 2014 р.


Фото: lvivpost.net

Щоправда, відповідне рішення виконкому ЛМР набере чинності після погодження нової схеми руху для маршруту №5А у Винниківській міській раді та ДАІ.

Прес-служба міської ради повідомляє сьогодні, 17 квітня, що, відповідно до рішення виконавчого комітету ЛМР, для покращення транспортного сполучення мешканців Винник зі Львовом, в рух автобусного маршруту №5А внесено зміни. Як пояснили в управлінні транспорту та зв’язку ЛМР, зміни у русі автобусів будуть тільки на території Винник.

Заступник начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР Ігор Собенко розповів: «На звернення мешканців, автобуси будуть заїжджати у житловий масив на вул.Ломоносова – Франка – Шевченка. Ці вулиці не були охоплені ніяким автобусним маршрутом».

Щоправда, відповідне рішення виконкому ЛМР набере чинності після погодження нової схеми руху для маршруту №5А у Винниківській міській раді та ДАІ. Відтак прес-служба міської ради  нагадує, автобусний маршрут №5а сполучає Винники з центром Львова, а обслуговує його ЛК АТП-1.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

17:04 1 грудня 2021 р.

1400 укриттів нанесли на інтерактивну карту Львова, щоб рятуватися у надзвичайних ситуаціях (відео)

На Геопорталі Львова створили інтерактивну карту, куди наносять доступні для містян укриття у разі виникнення надзвичайної ситуації. Наразі туди нанесли уже близько 1400 адрес, і ця робота триває.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу