У львівському ТРЦ – навчання пожежників

09:00 12 липня 2018 р.

  • 0
  • 552

Світлина з архіву
Фото: zmist.pl.ua

У четвер, 12 липня, о сьомій годині ранку на базі торгово-розважального центру «Victoria Gardens» розпочалися пожежно-тактичні навчання з ліквідації пожеж та пошуку й рятування потерпілих.

Про це повідомили в прес-службі Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області у Львівській області, де також розповіли: «Навчання відбудуться за участі керівництва торгово-розважального центру, адміністрації, персоналу та орендарів об’єкту, пожежно-рятувальних підрозділів Державної служби України у надзвичайних ситуацій та екстрених служб Львова.

«До участі у навчаннях залучають також пожежний пост спостереження, що обслуговує розважальний центр та представників добровільної пожежної дружини об’єкту. Під час навчань заплановано відпрацювання спільних дій аварійно-рятувальних підрозділів ДСНС з адміністрацією об’єкту та аварійними службами міста», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС.

У ньому також закликають: «Просимо мешканців Львова, й, зокрема, тих, хто проживає поблизу торгово-розважального центру, не панікувати та зберігати спокій».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:05 21 листопада 2018 р.

У «Львівелектротрансі» запропонували нові трамвайні маршрути

Представники «Львівелектротрансу» презентували на засіданні депутатської комісії інженерного господарства, транспорту, зв'язку та житлової політики можливу змінену схему руху на п’ятьох львівських трамвайних маршрутах.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 411