У Львівському облуправлінні поліції закликають критично ставитися до чуток

09:00 18 березня 2020 р.

Головне управління Національної поліції у Львівській області

Головне управління Національної поліції у Львівській області
Фото: zik.ua

Ті, хто розповсюджують фейки, мають на меті поширення паніки й дестабілізацію.

У Львівському облуправлінні поліції оприлюднили в середу, 18 березня, звернення, в якому зазначили:

«Шановні співвітчизники! Просимо вас використовувати лише офіційні повідомлення органів влади.

Змушені констатувати, що наразі інформаційно-аналітичні підрозділи департаменту Кіберполіції фіксують різке збільшення випадків розповсюдження різноманітних  чуток та неправдивої інформації у зв’язку із введенням у державі режиму карантину для боротьби з особливо небезпечною коронавірусною інфекцією. Ті, хто розповсюджує фейки в таких умовах, мають на меті поширення паніки та дестабілізацію ситуації.

Фейки, чутки та відверта неправда має різноманітний характер: починаючи від фейку про розпилення вночі дезінфікуючих засобів із гелікоптерів над спальними районами великих міст і завершуючи забороною прогулянок із дітьми вулицями Києва під загрозою адміністративної та кримінальної відповідальності.

Шановні громадяни! Просимо вас критично ставитися до таких чуток та повідомляти Департамент кіберполіції про їх поширення за електронною адресою
callcenter@cyberpolice.gov.ua та телефоном 0442900110 для встановлення джерел їх поширення та притягнення до відповідальності осіб, котрі поширюють завідомо неправдиву інформацію.

З питань, що стосуються порядку організації карантинних заходів та відповідальності за їх порушення, офіційна  інформація буде розповсюджуватися виключно офіційними каналами через Інтернет-портали Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я та Міністерства внутрішніх справ».

Як інформував «Щоденний Львів», СБУ закликає не вестися на провокації про коронавірус.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів