У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся випуск фахівців (відео)

18:30 6 червня 2015 р.

  • 0


Фото: ubgd.lviv.ua

Сьогодні вищий навчальний заклад рятувальників закінчили його 444 випускники.

Сьогодні, 6 червня, у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся випуск фахівців. Дипломи бакалавра та спеціаліста отримали 444 юнаків та дівчат.

Серед них 164 навчалися за державним замовленням, а тому отримали звання лейтенанта й направлені для проходження служби у територіальні підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Решта молодих людей продовжать навчання здобуваючи освітньо-кваліфікаційний рівень магістра та спеціаліста. Загалом у 2015 році Університет здійснив випуск близько понад 800 фахівців різного освітньо-кваліфікаційного рівня.

В урочистостях з нагоди випуску взяли участь перший заступник голови ДСНС України Олег Мельчуцький, ректор університету Михайло Козяр, голова Львівської обласної Ради Петро Колодій, Заступник генерального консула Польщі Лонгіна Путка, керівництво Львівської обласної державної адміністрації, територіальних підрозділів ДСНС України, інших силових структур, служб та відомств, іноземні делегації.

Вітання від голови ДСНС України Миколи Чечоткіна передав його перший заступник Олег Мельчуцький: «Сьогодення диктує нам нові підходи до роботи у сфері цивільного захисту, підготовки фахівців та наукових кадрів. В назві навчального закладу, який ви закінчили, закладена його суть. На вас покладена висока відповідальність адже результати вашої діяльності – це примноження здобутків та традицій, слави навчального закладу та пожежно-рятувальної служби. Успіх та ваші хороші знання – запорука безпеки, життя та здоров’я громадян та успішного розвитку держави».

У вітальній промові до випускників ректор університету Михайло Козяр зазначив: «Декілька років тому ви зробили свідомий крок та вибрали не просто професію чи фах, ви обрали долю, спосіб життя та мислення де в основі основ – самопожертва заради інших, небайдужість до людського горя та біди. У цей складний для країни час на вас лягає величезна відповідальність. Адже сьогодні запит суспільства на фахівців, які б виконували цілий комплекс завдань, пов’язаних із гарантуванням безпеки людей та держави величезний. Сотні тисяч людей щоденно з надією вдивляються в очі рятувальників в очікуванні допомоги. Сьогодні кредит довіри Українців до ДСНС найбільший серед усіх державних інституцій. Саме ви завтра повинні виправдати довіру мільйонів наших співвітчизників, які очікують від вас конкретних дій».

Випускники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності завжди славились високим рівнем знань та не раз доводили свою фаховість на ділі. Упродовж свого існування навчальний заклад підготував понад 30 тис. фахівців, серед яких 45 стали генералами. Серед випускників є також відомі вчені, державні діячі та керівники різного рангу.

Представники влади відзначили, що Львівщина високо цінує професіоналізм, мужність, готовність завжди прийти на допомогу, які демонструють рятувальники під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій і катастроф на теренах області. Зокрема, Петро Колодій зауважив: «Ви здобували знання у одному із провідних вищих навчальних закладів України в галузі безпеки людини, визнаний не тільки в Україні, але й у країнах близького та далекого зарубіжжя як один із науково-освітніх центрів – інтеграторів найпрогресивніших ідей, який завоював авторитет і на Міжнародній арені».

У цей святковий день випускникам випала унікальна можливість доторкнутися до історії, поспілкуватися з тими людьми, хто творив історію навчального закладу та є гарним прикладом для наслідування. Адже сьогодні до Львова приїхали випускники 1975 року, які через 40 років зустрілися в стінах рідної Альма-матер.

Після вручення дипломів випускники пройшли урочистим маршем підкидаючи вгору монети на щастя. Про це повідомили сьогодні, 6 червня, на сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

00:48 7 червня 2020 р.

У Львові закрили «Шаурма Львів» на пл. Галицькій, 10 та магазин «Сувеніри» на вул. Краківській, 14

Міська комісія з питань ТЕБ та НС 6 червня розглянула результати роботи моніторингових груп щодо дотримання підприємцями та мешканцями карантинних обмежень. Через виявлені порушення вирішено призупинити діяльність двох закладів.

Рубрика: Ситуації

21:58 5 червня 2020 р.

У Львові демонтували кіоск на вул. Петлюри, ще 5 власники розібрали самі

Сьогодні, 5 червня, на вул. С. Петлюри, 4а демонтували кіоск, який функціонував без дозволів. Його демонтувало КП «Адміністративно-технічне управління». Про це повідомили в департаменті містобудування ЛМР.

Рубрика: Ситуації

19:20 5 червня 2020 р.

З 9 червня перекриють рух транспорту на частині вул. Перфецького та вул. Боткіна

З 9 червня і до 08.00 год 12 липня 2020 р, буде перекрито рух транспорту на частині вул. Перфецького — від вул. Боткіна до вул. Перфецького, 9, та на частині вул. Боткіна — вул. Бойчука до вул. Володимира Великого, 38.

Рубрика: Ситуації