У Львівській ОДА зобов’язали перевізників сміття ліквідувати несанкціоновані звалища

10:15 30 січня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Перевізники сміття на Львівщині скидали його на земельних ділянках, призначених для ведення особистого селянського господарства.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації. повідомили в середу, 30 січня: «Відповідно до документів, представлених ЛКП «ТФ «Львівспецкомунтранс», вивезення твердих побутових відходів зі Львова здійснювалося на підставі договорів, укладених між компанією-перевізником та ТОВ «Оттатрейд», а також між  ТОВ «Оттатрейд» та ТОВ «Люмікс-трейд». Своєю чергою, ТОВ «Люмікс-трейд» мала укладені договори з фізичними особами-власниками земельних ділянок на території Коржівської селищної ради Баришівського району Київської області».

«Оскільки розвантаження відходів здійснювалося на зазначених земельних ділянках, цільове призначення яких – «для ведення особистого селянського господарства», департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства пред’явив ЛКП «ТФ «Львівспецкомунтранс» претензію щодо ліквідації розвантажених побутових відходів у найкоротший термін», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

14:59 26 жовтня 2021 р.

У Любліні студент з України випав з вікна гуртожитку

Прокуратура з’ясовує обставини моторошного інциденту, який стався у гуртожитку на вул. Надбистрицької у Любліні. 22-річний студент випав з вікна. Є багато ознак того, що молодий чоловік покінчив життя самогубством.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу