У Львівській ОДА завершили відбір проектів на програми департаменту ЖКГ

15:48 21 лютого 2020 р.


Фото: loda.gov.ua

У департаменті розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА завершився конкурсний відбір проєктів за програмами «Питна вода» на 2012-2020 роки у Львівській області, газифікації населених пунктів Львівської області на 2018-2020 роки, зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017-2020 роки.

Про це повідомили в п’ятницю, 21 лютого, у Львівській облдержадміністрації , де також розповіли, що за програмою »Питна вода» на 2012-2020 роки у Львівській області на конкурс надійшло 49 проєктів на загальну суму 134 409,22 тисячі гривень. Газифікації населених пунктів Львівської області на 2018-2020 роки стосуються шість  проєктів на загальну суму 23 503,019 тисячі гривень.

Програма зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017-2020 роки зібрала 109 проєктів на загальну суму 92 193,882 тисячі гривень  Окрім того, надійшли дев’ять пропозицій для виготовлення проєктно-кошторисної документації (технічних умов) на електрифікацію житлових кварталів забудови. Насамперед тих, до складу яких включені земельні ділянки у населених пунктах області та поза їх межами учасників ООС (АТО), родин загиблих та внутрішньо переміщених осіб.

Програми стосуються будівництва та реконструкції водопровідних мереж, мереж зовнішнього освітлення, а також будівництва підвідних газопровідних мереж.
Усі програми передбачають співфінансування з боку місцевих громад у розмірі від 10 до 50 відсотків.

Заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод зауважив: «Цього року до надійшло ще більше заявок, ніж торік. І це тішить. Усі програми за минулий рік ми виконали максимально і зберігатимемо цю позитивну динаміку надалі. Наразі триває перевірка поданих документів на відповідність усім необхідним вимогам конкурсного відбору. Особливу увагу ми акцентуємо на наявності повного комплекту всіх необхідних документів, а також підтвердженні співфінансування з місцевих бюджетів або інших джерел».

Як інформував «ЩЛ», у Львівській ОДА оголосили конкурс інвестпроєктів.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу