У Львівській ОДА розглянули 26 конкурсних пропозицій

09:40 7 березня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У Львівській облдержадміністрації відбувся відкритий захист проектів у галузі сімейної політики, розроблених інститутами громадянського суспільства.

Про це повідомили в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «На конкурс проектів у галузі сімейної політики, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2019 році, подали 26 конкурсних пропозицій від 17 інститутів громадянського суспільства. Зокрема, 16 проектів спрямовані на збереження та популяризацію національних культурних сімейних традицій і цінностей, по два – на підвищення престижу багатодітних сімей, підготовку молоді до подружнього життя, формування національно-патріотичних якостей у дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, запобігання домашньому насильству та жорстокому поводженню з дітьми й торгівлі людьми та її первинну профілактику.

«До відкритого захисту рішенням конкурсної комісії допущено усі 26 конкурсних пропозицій. Результати конкурсу будуть оприлюднені 15 березня. На підтримку проектів у галузі сімейної політики обласним бюджетом передбачено 250 тисяч гривень. Максимально можливий обсяг бюджетного фінансування проекту становить 70% від загальної суми кошторису витрат на реалізацію програми та не може перевищувати 30 тисяч гривень», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:35 28 вересня 2020 р.

Село на Львівщині затопили фекаліями свиней, а контролюючі органи покривають порушників(відео)

Сьогодні, 28 вересня, о 12.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Чому власники ферми в Гряді затопили село фекаліями свиней, а контролюючі органи покривають порушників?"

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу