У Львівській ОДА презентували проект бюджету

11:30 6 грудня 2018 р.

  • 0
  • 324


Фото: loda.gov.ua

У четвер, 6 грудня, у Львівській ОДА презентували проект обласного бюджету на 2019 рік.

Директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків повідомив в четвер, 6 грудня: «Бюджетний процес, як в Україні, так і на Львівщині вже стартував. Станом на вчора затверджено вісім місцевих бюджетів, бюджет Львова й низка сільських та селищних бюджетів. У показниках бюджету на 2019 рік нам вдалось зберегти належну соціальну складову, проіндексувати ряд видатків соціального характеру, а також в умовах досить консервативного пронозу надходжень податків і зборів на наступний рік, вдалося також зберегти і навіть збільшити блок фінансування капітальних видатків та програм».

Олег Демків розповів також: «Прогноз обласного бюджету 2019 року обліковується в межах 14,5 млрд. гривень. Важливим є той факт, що ми передбачаємо зростання видатків на заробітну плату працівникам бюджетної сфери в середньому трошки більше 10%, збільшуються інші першочергові утриманські видатки прогнозного показника інфляції 7,4% зростання. Також фонд, який спрямовується на реалізацію обласних програм перевищує 1,5 млрд. гривень».

«Планово значний фінансовий ресурс скерують на ремонт та будівництво доріг, реалізацію програм та мікропроектів. Із переліку програм найбільший фінансовий ресурс спрямовується на дороги – будівництво, реконструкція, ремонт доріг. Якщо разом із субвенцією із державного бюджету це буде понад один мільярд гривень і ще біля 0,5 млрд. гривень передбачено для Львівщини в Державному бюджеті», – поінформували також директор департаменту фінансів Львівської ОДА.

Олег Демків зазначив також: «На жаль, в законі «Про Держбюджет» не пролонговано реалізацію митного експерименту на Львівщині. А це кошти 50% від яких цільово спрямовувались на дороги. Але ми сподіваємось, що все таки запрацює цей експеримент. Зберігаються цікаві програми у сфері розвитку культури, також у напрямку придбання шкільних автобусів, плануються також видатки по розвитку інтернат них закладів. У сфері охорони здоров’я – закупівлі автомобілів швидкої допомоги. Залишено ресурс по реалізації мікропроектів – 130 мільйонів гривень. Загалом є 30 програм на загальний фінансовий ресурс понад 1,5 млрд. гривень».

Про це повідомили в четвер, 6 грудня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації. Детальнішу інформацію щодо проекту обласного бюджету на 2019 рік можна переглянути за посиланням.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:10 13 грудня 2018 р.

На Львівщині втопився 43-річний чоловік

12 грудня близько 09.20 в озері міського парку Борислава виявили тіло місцевого 43-річного жителя без ознак насильницької смерті.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 57

20:28 12 грудня 2018 р.

На Львівщині смертельно травмувався пішохід

У середу, 12 грудня, о 19:30 водій автомобіля «Nissan Juke» смертельно травмував поблизу села Крупське в Миколаївському районі Львівської області пішохода похилого віку зі села Київець у цьому ж районі.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 816

Останні новини

На Львівщині втопився 43-річний чоловік

У Львові загорівся маршрутний автобус №25

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Секс за згодою

Рубрика: Кримінал

Велфур дебютує на Львівщині

Рубрика: Економіка

ОТГ проти сучасного рабства

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гібридна опозиція і воєнний стан

Рубрика: Політика

Нововведення в рахунках за спожитий газ

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу