У Львівській ОДА презентували проект бюджету

11:30 6 грудня 2018 р.

  • 0
  • 474


Фото: loda.gov.ua

У четвер, 6 грудня, у Львівській ОДА презентували проект обласного бюджету на 2019 рік.

Директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків повідомив в четвер, 6 грудня: «Бюджетний процес, як в Україні, так і на Львівщині вже стартував. Станом на вчора затверджено вісім місцевих бюджетів, бюджет Львова й низка сільських та селищних бюджетів. У показниках бюджету на 2019 рік нам вдалось зберегти належну соціальну складову, проіндексувати ряд видатків соціального характеру, а також в умовах досить консервативного пронозу надходжень податків і зборів на наступний рік, вдалося також зберегти і навіть збільшити блок фінансування капітальних видатків та програм».

Олег Демків розповів також: «Прогноз обласного бюджету 2019 року обліковується в межах 14,5 млрд. гривень. Важливим є той факт, що ми передбачаємо зростання видатків на заробітну плату працівникам бюджетної сфери в середньому трошки більше 10%, збільшуються інші першочергові утриманські видатки прогнозного показника інфляції 7,4% зростання. Також фонд, який спрямовується на реалізацію обласних програм перевищує 1,5 млрд. гривень».

«Планово значний фінансовий ресурс скерують на ремонт та будівництво доріг, реалізацію програм та мікропроектів. Із переліку програм найбільший фінансовий ресурс спрямовується на дороги – будівництво, реконструкція, ремонт доріг. Якщо разом із субвенцією із державного бюджету це буде понад один мільярд гривень і ще біля 0,5 млрд. гривень передбачено для Львівщини в Державному бюджеті», – поінформували також директор департаменту фінансів Львівської ОДА.

Олег Демків зазначив також: «На жаль, в законі «Про Держбюджет» не пролонговано реалізацію митного експерименту на Львівщині. А це кошти 50% від яких цільово спрямовувались на дороги. Але ми сподіваємось, що все таки запрацює цей експеримент. Зберігаються цікаві програми у сфері розвитку культури, також у напрямку придбання шкільних автобусів, плануються також видатки по розвитку інтернат них закладів. У сфері охорони здоров’я – закупівлі автомобілів швидкої допомоги. Залишено ресурс по реалізації мікропроектів – 130 мільйонів гривень. Загалом є 30 програм на загальний фінансовий ресурс понад 1,5 млрд. гривень».

Про це повідомили в четвер, 6 грудня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації. Детальнішу інформацію щодо проекту обласного бюджету на 2019 рік можна переглянути за посиланням.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

12:55 20 квітня 2019 р.

На Львівщині шпиталіували чотирьох отруєних чадним газом

19 квітня о 23:27 у селі Глухівець у Миколаївському районі у Львівській області отруїлися чадним газом і були госпіталізовані в районну лікарню двоє людей – 1952 та 2006 років народження.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 324