У Львівській ОДА потребують директора департаменту й спеціалістів (оновлено)

18:10 12 липня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Оголошено конкурс на посаду директора департаменту міжнародного співробітництва ЛОДА, працівників шукає також департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження й з питань цивільного захисту.

«У Львівській облдержадміністрації оголосили конкурс на зайняття вакантної посади директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва», – повідомили сьогодні, 12 липня, в прес-службі ЛОДА, де також розповіли подробиці:

«Серед основних вимог до кандидатів – вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, а також досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років. Перевагу надаватимуть кандидатам зі спеціальностями у галузі знань «Соціальні та поведінкові науки» –  «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Міжнародні економічні відносини».

Конкурс відбуватиметься 27 липня 2016 року в приміщенні Львівської ОДА на вулці Винниченка, 18 (кабінет № 257). Початок – о 15:00.

Контактна особа: Мерйо Ольга Романівна, телефон: (032) 2-999-597, e-mail: kadryvd@loda.gov.ua. Детальніше із умовами конкурсу, а також переліком документів, необхідних для участі, можна ознайомитись на сайті Національного агентства України з питань державної служби (http://nads.gov.ua/page/lvivska-oblast)».

У прес-службі ЛОДА повідомили також сьогодні, 12 липня:

«Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців.  Зокрема, у департаменті шукають: провідного спеціаліста відділу розвитку альтернативних джерел енергетики управління енергозбереження;

спеціаліста відділу розвитку альтернативних джерел енергетики управління енергозбереження; головного спеціаліста відділу організації впровадження програм енергозбереження; провідного спеціаліста відділу організації впровадження програм енергозбереження.

Серед кваліфікаційних вимог до кандидатів: вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра та вільне володіння державною мовою. Документи необхідно подати до 22 липня 2016 року за адресою: Львів, вулиця Винниченка, 18, кабінет 413б. Контактний телефон: 261- 21-91. Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням http://nads.gov.ua/page/lvivska-oblast».

У прес-службі Львівської обласної державної адміністрації повідомили також сьогодні, 12 липня:

«У Львівській облдержадміністрації оголосили конкурс на зайняття вакантної посади директора департаменту з питань цивільного захисту. Серед основних вимог до кандидатів – вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, а також досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років або на посадах державної служби категорій «Б» чи «В».

Перевагу надаватимуть кандидатам зі спеціальностями у галузі знань «Цивільна безпека» –  «Цивільна безпека», «Пожежна безпека», «Правоохоронна діяльність», у галузі знань «Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону»: «Державна безпека», «Безпека державного кордону», «Військове управління (за видами бойових сил)», «Забезпечення військ (сил)», «Озброєння та військова техніка». Конкурс відбуватиметься 28 липня 2016 року у приміщенні Львівської ОДА (вул. Винниченка, 18, кабінет № 257). Початок о 15:00 год.

 

Контактна особа: Мерйо Ольга Романівна, телефон: (032) 2-999-597, e-mail: kadryvd@loda.gov.ua. Детальніше із умовами конкурсу, а також переліком документів, необхідних для участі, можна ознайомитись на сайті Національного агентства України з питань державної служби (http://nads.gov.ua/page/lvivska-oblast)».

dailylviv.com

До теми

11:42 14 квітня 2021 р.

На Львівщині горіла птахоферма

13 квітня о 12:26 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу в місті Глиняни, Львівського району, на території фермерського господарства в одноповерховій металевій будівлі, обшитій бляхою.

Рубрика: Ситуації

11:06 14 квітня 2021 р.

Підробив документи: інженера технагляду проєкту Ровелове Розточчя взяли під домашній арешт

Галицький районний суд призначив нічний домашній арешт інженерові технічного нагляду в справі щодо ймовірної розтрати коштів проєкту «Ровелове Розточчя – разом попри кордони». Він не має права покидати своє місце проживання з десятої вечора до шостої ранку протягом двох місяців.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу