У Львівській ОДА передбачили на реалізацію проєктів місцевих ініціатив 140 мільйонів гривень

15:20 4 березня 2020 р.


Фото: loda.gov.ua

Голова Львівської ОДА Максим Козицький підписав розпорядження «Про видатки з обласного бюджету на проекти місцевих ініціатив».

Про це повідомили в середу, 4 березня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що, відповідно до цього документу передбачено 140 мільйонів гривень на реалізацію проєктів 1143 переможців Конкурсу місцевих ініціатив.

Заступник голови Львівської ОДА Іван Собко зазначив: «Цьогоріч розпорядчий документ виданий як ніколи швидко. Це не тільки кошти для місцевих громад, але й для обласних установ, кошти для об’єктів державної форми власності, які брали участь та перемогли. Це цікаві проекти та ініціативи, які цього року визнані найбільш перспективними».

Іван Собко наголосив: «Обласна адміністрація спільно із правоохоронними органами та Державною фіскальною службою чітко відстежуватимуть якість реалізації проектів та ефективність використання коштів. Важливо, щоб кожна гривня бюджету була видимою та використаною ефективно. Ми вітаємо усіх переможців та бажаємо успішної реалізації проєктів»

Найбільші суми коштів для реалізації проєктів місцевих ініціатив цьогоріч скерують міським бюджетам Львова та Дрогобича, Бродівському, Городоцькому, Дрогобицькому, Жовківському Золочівському, Миколаївському районним бюджетам, а також Мостиській, Мурованській та Бібрській ОТГ. 19 лютого конкурсна рада з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив у Львівській області затвердила переможців.

Як інформував «ЩЛ», у Львівській ОДА представили 93 пропозиції 69 ІГС.

dailylviv.com

До теми

15:23 8 березня 2021 р.

Вантаж з крану розчавив працівника з України в Польщі: знайшли причину

За офіційною інформацією, причиною трагічної загибелі 30-річного українського працівника на підприємстві поблизу міста Ополє стало недотримання правил безпеки праці.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу