У Львівській облдержадміністрації оголосили ще один конкурс на заміщення вакантних посад

16:45 20 липня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Управління капітального будівництва обласної державної адміністрації потребує спеціалістів.

Львівська обласна державна адміністрація оголосила ще один конкурс на заміщення вакантних посад. Про це повідомили сьогодні, 20 липня, в прес-службі ЛОДА, де також розповіли подробиці:

«Управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації оголосило конкурс на заміщення вакантних посад головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку і звітності  та забезпечення господарської діяльності; провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку і звітності та забезпечення господарської діяльності; спеціаліста економічно-договірного відділу; спеціаліста відділу технагляду і проектних робіт. Серед вимог до професійної компетентності на посади  спеціалістів: вища освіта за освітнім ступенем молодшого бакалавра або бакалавра, без досвіду роботи, вільне володіння державною мовою.

Термін прийняття документів – до 4 серпня 2016 року. Конкурс проводитимуть 9 серпня 2016 року о 11:00 у п’ятому кабінеті на третьому поверсі будинку №17 на вулиці Чайковського. Контактна особа – Ірина Миколаївна Казарян (телефон: (0322) 261-09-52).

Посадові обов’язки, спеціальні вимоги та перелік документів, необхідних для участі в конкурсі на заміщення вакантних посад оприлюднені на сайті  Національного агентства України з питань державної служби (http://www.guds.gov.ua/)».

Як інформував «ЩЛ», вчора Львівська ОДА оголосила конкурс на заміщення вакантних посад в управлінні капітального будівництва.

dailylviv.com

До теми

18:23 24 листопада 2020 р.

За вихідні в області поліція склала 40 протоколів через відсутність маски

У суботу, 21 листопада, вступив у дію закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Згідно з ним заборонено перебувати у громадських місцях без маски.

Рубрика: Ситуації

17:22 24 листопада 2020 р.

Рух на українсько-польському кордоні поступово відновлюється

Східні сусіди знову приїжджають до Польщі. Ті, хто не може зробити це законно, знайшли нові шляхи в’їзду на територію Республіки Польща. Попри те, що пандемія – у розпалі і діють пов’язані з нею обмеження, прагматичні громадяни України подолали свої побоювання, – пише видання «Dziennik Gazeta Prawna».

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу