У Львівській обласній раді зареєстрували 1303 заявки на участь у конкурсі мікропроектів

11:10 17 січня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Найбільшу кількість заявок подали Сокальський, Жовківський та Яворівський райони й Дрогобич.

У Львівській обласній раді зареєстрували 1303 заявки на участь у цьогорічному обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку.  Найбільшу кількість заявок подали Сокальський, Жовківський та Яворівський райони, Дрогобич, найменше – Дрогобицький, Радехівський та Перемишлянський райони та місто Моршин.

За пріоритетами конкурсанти найбільше заявок подали: на освітню галузь – 490, на інші пріоритети – 206, щодо вуличного освітлення – 186, щодо Народних домів – 178, щодо дошкільних навчальних закладів. – 138 та заклади охорони здоров'я – 105. 

Про це повідомили сьогодні, 17 січня, в прес-службі Львівської обласної ради, де також запевнили, що цьогоріч у ній «створено максимально комфортні умови для конкурсантів в частині подачі їхніх заявок»: «Конкурсанту достатньо було зайти на сайт обласної ради та заповнити реєстраційну картку, долучивши до неї визначений конкурсною радою пакет документів у форматі pdf, фото і надіслати для розгляду.  Працівники відповідного відділу в режимі онлайн розглядали заявки».

«У випадку, коли поданий мікропроект відповідав вимогам конкурсу – він отримував реєстраційний номер, який надсилався керівнику проекту на його електронну адресу. Якщо конкурсант подав неповний пакет документів – йому не присвоювався реєстраційний номер, а надавались відповідні роз'яснення. Конкурсант виправляв помилки і мав можливість повторно надіслати свій остаточний проект на розгляд, але не пізніше 17.00 30 грудня 2016 року», – запевнили також в облраді.

А начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, МТД та ЗЕЗ обласної ради Іван Собко вважає: «Цьогорічні проекти є значно якіснішими. Загальний зведений бюджет усіх 1303 заявок становить понад 320 мільйонів гривень. Ця довіра пов'язана з чіткими та прозорими умовами Конкурсу.

«Так, за 2016 рік за допомогою обласного бюджету на Львівщині реалізовано з 691 мікропроекту – 688, це показник 99,6%, – повідомив також Іван Собко. –  Це наша спільна справа, в яку обласна рада вкладає багато зусиль – ось і перші результати!» 

«Щодо своєрідного рекорду 490 заявок у галузі освіти – це закономірно, бо освітяни цікавляться, відвідують навчання, і, головне, ефективно реалізовують ці проекти. Іншим, наприклад, медикам, пропоную на наступний рік брати з них приклад», – запевнив також чиновник.

А перший заступник голови обласної ради, співголова конкурсної ради Парасковія Дворянин, наголосила: «Мікропроекти – це ідеальний інструмент місцевого розвитку. Минулого року без перебільшення, ми зробили багато. Більше ніж за попередні п'ять років дії Програми. Сподіваємось цього року спільно з громадами області зреалізувати ще більше місцевих ініціатив. В обласному бюджеті на 2017 рік передбачено 60 мільйонів гривень на співфінансування Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку. Якщо виявиться, що цього буде замало, будемо додавати кошти. Всі прогресивні заявки мають бути підтримані та профінансовані». 

Із переліком заявок, поданих на Конкурс мікропроектів місцевого розвитку на 2017 рік, можна ознайомитися, скориставшись посиланням на сайті Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

15:46 21 січня 2021 р.

Майже 500 будинків на Львівщині без газу

Через зсув ґрунту поблизу Трускавця, 482 будинки тимчасово залишилися без газопостачання. Подія сталася 20 січня близько 18:20 у селі Модричі.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу