У Львівській облраді внесли зміни до бюджету

13:30 12 березня 2020 р.


Фото: lvivoblrada.gov.ua

Депутати обласної ради внесли в четвер, 12 березня, зміни до показників обласного бюджету Львівської області на 2020 рік.

Про це повідомили в четвер, 12 березня, у Львівській облраді, де також розповіли, що обласний бюджет збільшено на обсяг субвенцій з інших місцевих бюджетів для реалізації обласних цільових програм у сумі 12600 тисяч гривень. Натомість зменшено планові завдання з надходжень до обласного бюджету коштів від продажу майна обласної комунальної власності на 8000 тисяч гривень і перерозподілено окремі галузеві видатки, спрямовано перехідні залишки бюджетних коштів, які утворилися на початок 2020 року – 50000 тисяч гривень за рішенням постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку обласної ради та звернень головних розпорядників коштів обласного бюджету.

Зокрема, видатки збільшено на виготовлення проєктно-кошторисної документації для влаштування приймального відділення КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня» – 320 тисяч гривень в рамках реалізації Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області на 2017-2020 роки»; виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію тиру у тренажерний зал (з експертизою проекту) КЗ ЛОР «Львівський фаховий коледж спорту» – 200 тисяч гривень; капітальний ремонт внутрішніх приміщень в будинку дитячої та юнацької творчості у Винниках – 800 тисяч гривень у рамках реалізації «Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення».

Як інформував «Щоденний Львів», облрада скерувала на протидію коронавірусу п’ять мільйонів гривень.

dailylviv.com

До теми

22:32 28 вересня 2020 р.

Отруєння гноївкою: жителі двох сіл Львівщини написали заяви в поліцію і прокуратуру на АПП «Гряда». Готують позов до суду

Хтось вирощує свиней і заробляє великі гроші, а хтось змушений жити у смороді і гнійних відходах. Жителям сіл Гряда і Ситихів увірвався терпець. Вони звернулися із заявами до поліції та прокуратури з вимогою покарати власників АПП «Гряда». Люди кажуть, що саме з цього підприємства трактори ночами вивозять свинячі фекалії, виливаючи їх на землю та в річку.

Рубрика: Ситуації

16:12 28 вересня 2020 р.

Іноземцям дозволено в'їжджати в Україну

З понеділка іноземним громадянам дозволено в'їзд в Україну. Норма в постанові Кабінету Міністрів України №641 про заборону в'їзду іноземців на територію України до 00:00 28 вересня припинила свою дію, - пояснив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу