У Львівській облраді внесли зміни до бюджету

15:24 11 лютого 2020 р.


Фото: lvivoblrada.gov.ua

У вівторок, 11 лютого, на сесії облради внесли зміни до бюджету Львівської області на 2020 рік.

Про це повідомили у вівторок, 11 лютого, у Львівській облраді, де також розповіли, що «мета – необхідність розподілу залишку невикористаних коштів субвенцій з державного бюджету, що утворилися на початок 2020 року за зверненнями головних розпорядників коштів обласного бюджету». Голова комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Олег Домчак пояснив: «Розподіл залишку стосується галузей охорони здоров’я, освіти, соціального захисту і дорожнього господарства. Ці кошти будуть скеровані зокрема на продовження будівництва і реконструкцій амбулаторій, на оновлення матеріально технічної бази навчально-реабілітаційних центрів для дітей з особливими освітніми потребами, на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування. Крім того, за рахунок перерозподілу між програмами скерували 7000 тисяч гривень для проведення реконструкції приміщення спортивної зали військової частини А0284 з впровадженням енергозберігаючих технологій».

«Зокрема, збільшено на 2020 рік показники обласного бюджету за доходами на 6126,6 тисячі гривень, у тому числі за загальним фондом – 6126,6 тисячі гривень; видатками на 281078 тисяч гривень, у тому числі за загальним фондом – 26134,5 тисячі гривень, спеціальним – 254943,5 тисяч гривень», – поінформували також в облраді.

«Для департаменту освіти і науки облдержадміністрації збільшено видатки на 23333,1 тисячі гривень. Зокрема, за рахунок залишку освітньої субвенції з державного бюджету на оновлення матеріально технічної бази навчально-реабілітаційних центрів для дітей з особливими освітніми потребами, зумовленими складними порушеннями розвитку, передбачаються видатки споживання в сумі 21458,7 тисячі гривень та встановлення нового вузла обліку газу – 350 тисяч гривень», – розповіли також в облраді.

«Для надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами у закладах професійно-технічної освіти за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету передбачається 1524,4 тисячі гривень, з них для надання послуг з корекційно-розвиткових занять – 1163,4 тисячі гривень, придбання спеціальних засобів корекції – 361 тисячу гривень», – повідомили також в облраді.

«Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації збільшено видатки на 8879,4 тисяч гривень. Зокрема, на реалізацію субпроєкту «Онкопровенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області» для навчальних поїздок профільних спеціалістів за кордон та в межах країни, поширення соціальної реклами за рахунок залишку субвенції з державного бюджету на реформування регіональних систем охорони здоров’я передбачається спрямувати 1509,6 тисячі гривень, виконання інвестиційних проектів у рамках проведення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за рахунок залишку відповідної субвенції з державного бюджету – 1243,2 тисячі гривень», – поінформували також в облраді.

«Збільшено видатки на 6126,6 тисяч гривень, з них 5500 тисяч гривень на зміцнення матеріально-технічної бази Львівської обласної клінічної лікарні за рахунок іншої субвенції в сумі 3500 тисяч гривень та залишку коштів медичної субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду – 2000 тисяч гривень у бюджеті Великолюбінської об’єднаної територіальної громади та 626,6 тисячі гривень для обласної лікарні відновного лікування за рахунок залишку коштів медичної субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду у бюджеті Дублянської селищної об’єднаної територіальної громади», – розповіли також в облраді.

«Управлінню капітального будівництва облдержадміністрації збільшено видатки на 187819,1 тисячі гривень. Зокрема, на проведення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, за рахунок залишку відповідної субвенції з державного бюджету спрямовано 183966,2 тисяч гривень, виконання інвестиційних проектів у рамках проведення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за рахунок залишку відповідної субвенції з державного бюджету – 3852,9 тисячі гривень», – повідомили також в облраді.

«Департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку облдержадміністрації збільшено видатки на 61046,4 тисячі гривень для будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування, з них за рахунок залишку коштів субвенцій з державного бюджету – 56128,9 тисячі гривень, інших місцевих бюджетів – 4917,5 тисячі гривень», – поінформували також в облраді.

«Департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації збільшено видатки на 7000 тисяч гривень у рамках виконання заходів Комплексної програми «Безпечна Львівщина» для проведення реконструкції приміщення спортивної зали військової частини А0284 з впровадженням енергозберігаючих технологій за рахунок відповідного зменшення видатків на реалізацію Програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини», – розповіли також в облраді.

Як інформував «ЩЛ», у вівторок, 11 лютого, на сесії Львівської обласної ради перерозподілили залишки невикористаних коштів субвенцій з державного бюджету, які утворилися на початок 2020 року.

dailylviv.com

До теми

21:24 26 листопада 2020 р.

Керівники НААН Гадзало і Гладій сиділи на незаконному арсеналі зброї

Служба безпеки України виявила у Печерському районі столиці схованку з великою кількістю зброї, боєприпасів та вибухівки у будівлі президії Національної академії аграрних наук.

Рубрика: Ситуації

18:30 26 листопада 2020 р.

Ціна оновленої сесійної зали ЛМР: журналісти порахували від підлоги до стелі

У вівторок, 24 листопада, відбулося перше засідання новообраних депутатів Львівської міськради. На ньому були присутні не всі депутати і відсутній Андрій Садовий, оскільки результати виборів міського голови офіційно ще не оголосили. Засідання відбувалося у великій сесійній залі, яка наразі ще не повністю готова до відкриття, бо там завершують ремонт. Втім у залі вперше відбувся публічний захід з часу закриття на ремонт у 2019 році.

Рубрика: Ситуації

16:46 26 листопада 2020 р.

Львів затвердив автобусні маршрути до сіл Львівської ОТГ. Область не погодила

З 1 січня 2021 року почне юридично діяти Львівська ОТГ. Для забезпечення якісного транспортного сполучення Львова з населеними пунктами, які увійдуть в ОТГ, виконавчий комітет міста 2 жовтня 2020 р затвердив схему маршрутів до сіл і міст, які об'єднуються зі Львовом. Схему руху нових автобусних маршрутів подали на погодження ЛОДА, однак місто отримало відмову.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу