У Львівській облраді створили комісію з визнання бійців-добровольців

15:10 2 листопада 2016 р.

В обласній раді запевнили, що тепер бійців-добровольців зможуть отримати одноразову грошову допомогу з обласного бюджету в розмірі три тисячі гривень.

У прес-службі Львівської обласної ради повідомили сьогодні, 2 листопада, що у ній затвердили склад комісії з визнання бійців-добровольців АТО, яку очолила перший заступник голови облради Парасковія Дворянин. Відповідне розпорядження підписав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

В обласній раді запевнили, що тепер бійців-добровольців зможуть отримати одноразову грошову допомогу з обласного бюджету в розмірі три тисячі гривень. Мова йде про бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України з числа мешканців Львівської області. Відповідні зміни до Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2016-2019 роки були затвердженні на сесії облради, яка скерувала на виплату одноразової допомоги бійцям-добровольцям 1,5 млн. гривень.  

Зокрема до складу комісії увійшли керівник Центру допомоги учасникам АТО при Львівській обласній державній адміністрації, секретар комісії Василь Мартиняк; депутат Львівської обласної ради, член постійної комісії з питань законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем Уляна Дорош ; депутат Львівської обласної ради, член постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Ю. Шаваров; головний спеціаліст сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції В. Шамрай; начальник відділення по роботі з особовим складом Західного територіального управління Національної гвардії України С. Ховайло; представник Управління Служби безпеки України у Львівській області Г. Білозір; провідний спеціаліст відділу по роботі з персоналом Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України М. Гаван; начальник відділу представництва інтересів громадянина або держави, протидії корупції у воєнній сфері військової прокуратури Західного регіону України Є. Гладій; старший інспектор – черговий батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Львів» Головного управління Національної поліції у Львівській області А. Олима; заступник начальника кафедри управління повсякденною діяльністю військ та тилового забезпечення загальновійськового факультету В. Дурач.    

У прес-службі облради також нагадали, що Львівська обласна рада прийняла 13 вересня 2016 року рішення «Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України». Опісля слід було сформувати комісію, до складу якої мали б увійти представники обласної ради, учасники та/або ветерани АТО, представники громадських організацій, які надають підтримку військовим підрозділам у зоні проведення АТО.

dailylviv.com

До теми

12:33 4 серпня 2021 р.

Гаряче літо. Аналізи, які бажано здати після відпустки

Розслаблююча атмосфера літньої відпустки прекрасно налаштовує на романтичний лад. Тому багато відпускників, які не мають постійного статевого партнера, заводять короткі та яскраві курортні романи.

Рубрика: Ситуації

11:09 4 серпня 2021 р.

Іноземців штрафуватимуть за порушення правил перебування в Україні з 7 серпня

7 серпня набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України від 21 липня 2021 р. № 757 «Про внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2020 р. № 259».

Рубрика: Ситуації

10:58 4 серпня 2021 р.

Не всіх, хто перетне кордон в Україну з 5 серпня, зобов'яжуть до самоізоляції: 10 винятків з нових правил

Від обов'язкової самоізоляції звільняють осіб, які мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу