У Львівській облраді створили комісію з визнання бійців-добровольців

15:10 2 листопада 2016 р.

В обласній раді запевнили, що тепер бійців-добровольців зможуть отримати одноразову грошову допомогу з обласного бюджету в розмірі три тисячі гривень.

У прес-службі Львівської обласної ради повідомили сьогодні, 2 листопада, що у ній затвердили склад комісії з визнання бійців-добровольців АТО, яку очолила перший заступник голови облради Парасковія Дворянин. Відповідне розпорядження підписав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

В обласній раді запевнили, що тепер бійців-добровольців зможуть отримати одноразову грошову допомогу з обласного бюджету в розмірі три тисячі гривень. Мова йде про бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України з числа мешканців Львівської області. Відповідні зміни до Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2016-2019 роки були затвердженні на сесії облради, яка скерувала на виплату одноразової допомоги бійцям-добровольцям 1,5 млн. гривень.  

Зокрема до складу комісії увійшли керівник Центру допомоги учасникам АТО при Львівській обласній державній адміністрації, секретар комісії Василь Мартиняк; депутат Львівської обласної ради, член постійної комісії з питань законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем Уляна Дорош ; депутат Львівської обласної ради, член постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Ю. Шаваров; головний спеціаліст сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції В. Шамрай; начальник відділення по роботі з особовим складом Західного територіального управління Національної гвардії України С. Ховайло; представник Управління Служби безпеки України у Львівській області Г. Білозір; провідний спеціаліст відділу по роботі з персоналом Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України М. Гаван; начальник відділу представництва інтересів громадянина або держави, протидії корупції у воєнній сфері військової прокуратури Західного регіону України Є. Гладій; старший інспектор – черговий батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Львів» Головного управління Національної поліції у Львівській області А. Олима; заступник начальника кафедри управління повсякденною діяльністю військ та тилового забезпечення загальновійськового факультету В. Дурач.    

У прес-службі облради також нагадали, що Львівська обласна рада прийняла 13 вересня 2016 року рішення «Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України». Опісля слід було сформувати комісію, до складу якої мали б увійти представники обласної ради, учасники та/або ветерани АТО, представники громадських організацій, які надають підтримку військовим підрозділам у зоні проведення АТО.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини