У Львівській облраді погодили зміни до бюджету

17:15 4 грудня 2017 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Бюджетна комісія облради передбачила 2,2 млн. гривень на придбання карети екстреної швидкої допомоги.

У понеділок, 4 грудня, постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради погодила зміни до обласних програм та показників обласного бюджету на 2017 рік. Зокрема – запропонувала збільшити обсяг обласного бюджету на 61 мільйон гривень, з яких 26,4 млн. гривень – перевиконання планових показників на 1 листопада.

Бюджетна комісія облради передбачила також 27,37 млн. гривень медичної субвенції для фінансування заробітної плати галузі охорони здоров’я й 7,3 млн. гривень – субвенції з держбюджету на будівництво, реконструкцію будинків для дітей-сиріт. Відтак, у результаті внесення змін до обласних програм та показників обласного бюджету галузі додатково отримають фінансовий ресурс.

Зокрема, галузі освіти додатково пропонується передбачити 995 тис гривень, охорони здоров’я – 32,9 млн. гривень, соціального захисту – 4,9 млн. гривень, фізичної культури – 2,1 млн. гривень, туризму – 100 тис гривень. Окремо бюджетна комісія, за пропозицією Олега Домчака, проголосувала за виділення 2,2 млн. гривень на придбання карети екстреної швидкої допомоги.

Усі ці зміни до обласного бюджету на 2017 рік депутати розглянуть завтра, 5 грудня, під час засідання сесії обласної ради. За словами Олега Домчака, основна мета цього перерозподілу – це вирішення проблеми по фінансуванню дефіциту заробітної плати для бюджетних установ та першочергових видатків.

Голова комісії зауважив: «До кінця року очікуємо перевиконання – 35 мільйонів гривень, з яких левова частка піде на виплату заробітної плати бюджетникам».

Про це повідомили сьогодні, 4 грудня, в прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

12:05 27 вересня 2021 р.

У торгівельно-розважальному центрі Львова оселився громадянин однієї з країн Західної Європи

Громадянина однієї з країн Західної Європи викрили оперативники управління міграційної поліції головного управління Національної поліції у Львівській області спільно з співробітниками головного управління державної міграційної служби у Львівській області в рамках проведення операції «Мігрант».

Рубрика: Ситуації

21:07 26 вересня 2021 р.

Чому виламані двері і хто прорвався у приміщення: завтра у Дрогобичі з'ясовуватимуть правомірність перевірки ліцею (відео)

У понеділок відбудеться брифінг щодо питання участі посадовців РДА у правомірності перевірки ліцею ім. Богдана Лепкого на предмет проведення навчального процесу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу