У Львівській облраді погодили зміни до бюджету

17:15 4 грудня 2017 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Бюджетна комісія облради передбачила 2,2 млн. гривень на придбання карети екстреної швидкої допомоги.

У понеділок, 4 грудня, постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради погодила зміни до обласних програм та показників обласного бюджету на 2017 рік. Зокрема – запропонувала збільшити обсяг обласного бюджету на 61 мільйон гривень, з яких 26,4 млн. гривень – перевиконання планових показників на 1 листопада.

Бюджетна комісія облради передбачила також 27,37 млн. гривень медичної субвенції для фінансування заробітної плати галузі охорони здоров’я й 7,3 млн. гривень – субвенції з держбюджету на будівництво, реконструкцію будинків для дітей-сиріт. Відтак, у результаті внесення змін до обласних програм та показників обласного бюджету галузі додатково отримають фінансовий ресурс.

Зокрема, галузі освіти додатково пропонується передбачити 995 тис гривень, охорони здоров’я – 32,9 млн. гривень, соціального захисту – 4,9 млн. гривень, фізичної культури – 2,1 млн. гривень, туризму – 100 тис гривень. Окремо бюджетна комісія, за пропозицією Олега Домчака, проголосувала за виділення 2,2 млн. гривень на придбання карети екстреної швидкої допомоги.

Усі ці зміни до обласного бюджету на 2017 рік депутати розглянуть завтра, 5 грудня, під час засідання сесії обласної ради. За словами Олега Домчака, основна мета цього перерозподілу – це вирішення проблеми по фінансуванню дефіциту заробітної плати для бюджетних установ та першочергових видатків.

Голова комісії зауважив: «До кінця року очікуємо перевиконання – 35 мільйонів гривень, з яких левова частка піде на виплату заробітної плати бюджетникам».

Про це повідомили сьогодні, 4 грудня, в прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

10:27 24 вересня 2020 р.

У Червонограді горів продуктовий ринок

24 вересня о 03:09 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в м. Червоноград на вул. Сокальська, 5 на продуктовому ринку в 3-ох торгових контейнерах розміром 2×2,25 м кожен.

Рубрика: Ситуації

20:08 23 вересня 2020 р.

Міську владу Львова запідозрили у відмиванні понад пів млн грн на неіснуючому притулку для тварин

Ще 5 листопада 2012-го року було підписано договір і заплачено з місцевого бюджету понад 620 тис.грн (на той час за курсом – це 77 тис.доларів) на будівництво притулку для тварин на вул.Шевченка.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу