У Львівській міськраді збільшили видатки районним адміністраціям

17:28 1 березня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет ЛМР затвердив рішення «Про зміни до міського бюджету Львова на 2019 рік».

Про це повідомили в п’ятницю, 1 березня, в прес-службі Львівської міськради. Директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук розповів на засіданні виконкому: «За пропозиціями головних розпорядників коштів, пропонується здійснити перерозподіл видатків загального фонду міського бюджету Львова на 2019 рік.

«Зокрема, Залізничній районній адміністрації збільшити видатки на 374,8 тисячі гривень, у тому числі на благоустрій – на суму 199 тисяч гривень для оплати послугз озеленення територій та очищення земельних ділянок на вулиці Північній (промислова зона) за рахунок зменшення резервного фонду, а на на органи місцевого самоврядування – на суму 175,8 тисячі гривень для забезпечення заробітною платою та нарахуваннями на зарплату однієї додатковоїштатної одиниці за рахунок видатків на впорядкування умов оплати праці працівників виконавчих органів Львівської міської ради», – зазначив також Олег Іщук.

«Галицькій районній адміністрації збільшити видатки на виконання рішень судів на суму 51,6 тисячі гривень за рахунок зменшення таких видатків виконавчому комітету (відшкодування страховій компанії «Рік-Автогарант», яка відшкодувала власнику автомобіля кошти, оскільки адіння дерева на вулиці Кубійовича, 25 у Львові призвело до пошкодження автомобіля)», – повідомив також директор департаменту фінансової політики ЛМР.

«Відповідно до наказу Міністерства фінансів України №953 «Про затвердження змін до Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету» від 2 грудня 2018 року, вносяться зміни до економічної класифікації видатків – видатки для оплати послуг з вивезення твердих побутових відходів, запланованих по коду економічної класифікації 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)», перенести на код економічної класифікації видатків 2275», – зазначив також Олег Іщук.

Директор департаменту фінансової політики ЛМР поінформував також: «Оскільки у наступний четвер буде засідання сесії Львівської міської ради, крім цих змін, пропоную також включити ще кілька доповнень. Перше – збільшити видатки управлінню архітектури і урбаністики на інформаційні послуги на суму 114 тисяч гривень за рахунок зменшення видатків бюджету розвитку на об’єкт культури. Друге — у нас є вільні залишки по бюджету розвитку у сумі 64,4 млн. гривень, пропонуємо їх направити на нерозподілені видатки».

dailylviv.com

До теми

21:19 24 вересня 2020 р.

На Львівщині "захопили" групу диверсантів, яка мали підірвати військові об'єкти (відео)

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України у Львівський області провела масштабні тактико-спеціальні навчання на військових об`єктах регіону.

Рубрика: Ситуації

15:53 24 вересня 2020 р.

Владу Львова звинуватили у змові з місцевими олігархами у крадіжці територій парків і скверів

Удень розповідають, як дбають про благоустрій і пильнують території зеленої зони, а вночі підписують дозволи багатіям на відведення цих ділянок під будівництво.

Рубрика: Ситуації

14:19 24 вересня 2020 р.

Зелена катастрофа: майже третина львівський парків і левова частка скверів не мають зареєстрованих меж (відео)

Це робить їх ласим шматком для захоплення територій, чим активно користуються несумлінні забудовники. І тоді, як у Львівській міськраді рапортують про «амбітний план» - надати кадастровий номер усім об’єктам зеленої зони, експерти констатують інше: саме чиновники ЛМР сприяють захопленню території парків і скверів приватниками.

Рубрика: Ситуації

13:24 24 вересня 2020 р.

Село на Львівщині тоне у фекаліях свиноферми: Держпродспоживслужбі не смердить

Свиноферма у селі Гряда, поблизу Львова, нехтує нормами природоохоронного, санітарно-епідемічного законодавства та успішно заробляє гроші на вирощуванні свиней, отруюючи людей та довкілля.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу