У Львівській міськраді затвердили зміни до бюджету

14:32 24 січня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 24 січня, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про внесення змін до міського бюджету Львова на 2018 рік».

Про це повідомили в четвер, 24 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «За відповідну ухвалу проголосував 41 депутаті. Як доповів Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики, запропоновані зміни підтримані на засіданні комісії фінансів і планування бюджету».

«Відповідно до розпорядження ЛОДА №19/0/5−18 «Про розподіл субвенції» від 14 січня 2019 року для міського бюджету Львова передбачена субвенція на охорону здоров’я в сумі 23 348,8 тисячі гривень. У тому числі – 18441 тисяч гривень на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров'я за рахунок коштів медичної субвенції й 4907,8 тисячі гривень на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету», – поінформували також у ЛМР.

«Залишок субвенції з державного бюджету в сумі 4397 тисяч гривень на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, який виник станом на 1 січня 2019 року, спрямували на видатки, визначені розпорядженням КМУ № 934-р «Деякі питання розподілу у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» від 5 грудня 2018 року», – розповіли також у ЛМР.

«Крім того, збільшили видатки міського бюджету Львова на 2019 рік суму 2982,9 тисячі гривень. У тому числі Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у  Львові – на 2890 тисяч гривень для оплати за знесення самовільно збудованого будинку на вулиці Личаківській, 259 за рахунок вільного залишку коштів на 1 січня 2019 року, управлінню капітального будівництва ЛМР – 26 тисяч гривень на виконання припису Головного управління Держпраці у Львівській області, а на виконання вимоги про сплату боргу (недоїмки) зі сплати єдиного внеску – 106,9 тисячі гривень за рахунок видатків на виконання рішень судів (розпорядник коштів – виконавчий комітет ЛМР)», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

16:02 19 жовтня 2021 р.

Озеро в Брюховичах забирають в орендаря і відкривають для вільного доступу

Шевченківський районний суд Львова задовольнив позов заступника прокурора Львівської обласної прокуратури і визнав недійсним договір оренди земельної ділянки з водоймою в Брюховичах. Мова йде про ставок на вул. Львівській, поруч із «Чебуречною». Орендар також повинен демонтувати паркан перед поверненням водойми.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу