У Львівській міськраді затвердили зміни до бюджету 2018 року

15:00 29 листопада 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 29 листопада, на засіданні сесії ЛМР прийняли ухвалу «Про внесення змін до міського бюджету Львова на 2018 рік».

Ухвалу «Про внесення змін до міського бюджету Львова на 2018 рік» прийняли на засіданні сесії ЛМР з озвученими директором департаменту фінансової політики ЛМР Олегом Іщуком доповненнями, які були погодженні вчора на засіданні депутатської комісії фінансів і планування бюджету. Зокрема, передбачили для міського бюджету Винників субвенцію з обласного бюджету в сумі 11 627 тисяч гривень на капітальний ремонт дороги на вулиці Галицькій у Винниках.

Натомість для міського бюджету Львова передбачили субвенцію з державного бюджету в сумі 5148 тисяч гривень на капітальний ремонт, заміну вікон та закупівлю обладнання для бюджетних установ Львова, капітальний ремонт доріг та фасадів будівель. З обласного бюджету Львівської області передбачена також субвенція в сумі 399,4 тисячі гривень на реалізацію регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук запропонував також здійснити перерозподіл видатків загального та спеціального фондів міського бюджету Львова на 2018 рік: «Управлінню освіти збільшити видатки бюджету розвитку на суму 80,9 тисячі гривень шляхом передачі субвенції з державного бюджету зі загального фонду в бюджет розвитку на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами 65,9 тисячі гривень і на придбання обладнання для кабінетів української мови в закладах освіти з навчанням мовами національних меншин – 15 тисяч гривен. за рахунок зменшення таких видатків загального фонду. Департаменту містобудування збільшити поточні видатки на суму 50 тисяч гривень на благоустрій для укріплення схилу у парку «Високий Замок» від вулиці Ужгородської до будинку садівника за рахунок зменшення видатків бюджету розвитку, які були заплановані та не використані на капітальний ремонт парку – пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Залізна вода». Управлінню культури збільшити поточні видатки на суму 220 тисяч гривень. Львівському академічному молодіжному театру імені Леся Курбаса для закупівлі ламп освітлення за рахунок зменшення видатків бюджету розвитку».

За пропозицією управління соціального захисту, збільшуються видатки на заробітну плату установам соцзахисту, які фінансуються з міського бюджету за рахунок економії коштів на оплату енерногосіїв. Зокрема, Центру соціальної підтримки осіб з числі дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб, – 175,7 тисячі гривень на заробітну плату з нарахуваннями для 6-ти додаткових штатних одиниць. натомість Львівському міському центру надання послуг учасникам бойових дій – 156,3 тисячі гривень. на заробітну плату з нарахуваннями.

Директор департаменту фінансової політики ЛМР запропонував також зняти 192 тисячі гривень з виконавчого комітету і передати їх управлінню капітального будівництва на виконання судових наказів. Своєю чергою, 67,5 тисячі гривень зняти зф статті видатків управління культури на інші заходи і скерувати їх оплату послуг з підключення до мережі інтернет.

Олег Іщук запропонував також перерозподілити кошти з бюджету розвитку в загальний фонд. Зокрема, на придбання меблів та техніки управлінню культури – 149 тисячі гривень, на завершення поточного ремонту в будинку органної та камерної музики – 200 тисячі гривень, на оплату праці працівників Львівського центру «Слово і Голос» – 215 тисячі гривень, на усунення недоліків та виконання припису перевірки служби надзвичайних ситуацій та пожежної безпеки палацу культури ім. Г. Хоткевича – 530 тисячі гривень, на підтримку національного художнього фільму «Черкаси» – 150 тисячі гривень і для недопущення заборгованості на проведення загальноміських заходів – 583 тисячі гривень. Це все – за рахунок коштів бюджету розвитку.

Про це повідомили в четвер, 29 листопада, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу